פרסומת

דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

עידו גרינבלום
ראש המועצה
אוראל קהת
מנהלת לשכת ראש המועצה
ריקי דהן
מזכירת הלשכה

לשכת מנכ"ל המועצה

יריב אביטל
מנכ"ל המועצה
לאה דהאן
עוזרת מנכ"ל
המועצה, כיכר בן גוריון 1

מינהל כספי

סיון לוי
גזברית המועצה
שולי כהן
מזכירת המחלקה
מירב בן עזרא
מנהלת מחלקת הנה"ח
פאני נגלר
מנה"ח התאמות בנק
עינב מלכה
הנה"ח ספקים
יעל שכטר
תקציבאית פרוייקטים
אירה גולד
מנהלת מדור שכר
שירן קסטיאל אבוטבול
מנהל רכש וגיוס משאבים
נועה ארז נתנאל
מזכירת רכש ופרויקטים
גניה בן נון
מנהלת מחלקת גביה
זיוה דוידי
קופאית המועצה
אמירה זרעיני
אכיפת גביה
סמר שקור
פקידת גביה
מריה בן-ארי
פקידת גביה
סתיו אטיה
פקידת גביה

מחלקת חינוך

טלי רביב קרויטורו
מנהלת מחלקת חינוך
טלי חגי
מנהלת מדור גני ילדים
אודי שניצר
מנהל תחום נוער
אורלי זיו
קצינת ביקור סדיר
שמרית אברבנל
אחראית הסעות בחינוך המיוחד
עופרה קרקליס
מזכירת המחלקה
אלי זיו
קב"ט מוסדות חינוך

השרות הפסיכולוגי חינוכי

הדר ארז
מנהל השרות הפסיכולוגי
חני דוידאן - לוי
מזכירת המחלקה
הכרמל 1 א'

מינהל הנדסה

אדריכלית אסנת ברנדס ברש
מהנדסת המועצה
חדווה פלג
מזכירת המחלקה
בניין המועצה, רח' החורש 2
אורלי שושן
סגנית מהנדסת הוועדה המקומית
רינת ג'לדטי אבקסיס
מזכירה
עמי שי
מנהל ומפקח פרויקטים
בניין המועצה, רח' החורש 2
אנטולי מדווינסקי
מפקח פרויקטים
טניה טורצ'ינסקי
רכזת רשות רישוי
צופיה לסרי
מידענית
שלומית גנסקו
בודקת תכניות
גיא ברהון
מפקח תכנון ובניה
שלומי מלול
מפקח בניה

אגף תפעול

ג'קי בן יקר
מנהל אגף תפעול
אלי שרירא
מנהל אחזקה ומחסנים
אלירן יקשין
מנהל מחלקת גינון
סרגיי לשצ'נקו
מנהל מח' תברואה
עמי דדון
אחראי מחסן
רותם אבואב-אברמוב
רכזת מחלקת רישוי עסקים
מירב ועקנין
מזכירת אגף תפעול
מחסני-המועצה, סמוך לבית העלמין אלרואי

המחלקה לשירותים חברתיים

תמי בן חמו
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים
טובה קרקליס, מ"מ אסתר נטוביץ
מזכירת המחלקה
נאיפה יעקב עזאם
עובדת מנהל וזכאות
אביטל גוברין
עו"ס מוגבלויות וצרכים מיוחדים
ליאת אשכנזי
מנהלת המרכז למשפחה -מרכז ענפים
עירית שלו
עו"ס אזרחים ותיקים ועו"ס לסדרי דין
טניה פרקש
ראש צוות משפחות ועובדת סוציאלית לחוק הנוער
רינת אבוחצירא, מ"מ גילה ברונשניק
עובדת סוציאלית לסדרי דין, עובדת סוציאלית אזורית ועובדת סוציאלית מועדונית "ניצנים"
גלי צור
מנהלת התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי
נתן ישחקוב
עובד סוציאלי קידום נוער והתמחות בתחום ההתמכרויות.
נגה טלטש בצלאלי
מדור אזרחים ותיקים, עו"ס בני משפחה מטפלים
נעמה כחלון-ארזי
עו"ס משפחות
אילנית רף
עו"ס משפחות
תמר לוי אלוני
עו"ס לחוק האפוטרופסות וחסרי ישע ועובדת סוציאלית אזורית.
מאיה רוזנר-גולדשטיין
עו"ס מדור אזרחים ותיקים
עינת לייבה רווה
עו"ס סדרי דין, טיפול בפגיעות מיניות
מרכז ענפים
ליאור ברסלר
עו"ס קהילה והתנדבות
גילה ברונשניק
עו"ס יתד
מרכז ענפים
בטי לוי
עו"ס מרכזת נתיבים להורות
מרכז ענפים
רינת דגן יקירי
עו"ס טיפול בפגיעות מיניות
מרכז ענפים
סיגל קריספל
סמך מקצועי ורכזת תכנית סל"ב

מחלקת הנהלת חשבונות

פאני נגלר
מנהלת חשבונות גבייה ובנקים
עינב מלכה
מנהלת חשבונות ספקים
יעל שכטר
מנהלת חשבונות פרויקטים
מירב בן עזרא
מנהלת חשבונות

מרכזיה

פניות הציבור

ענת גלעדי
אחראית פניות ציבור
מרכז דולב, רחוב דולב 1
ווטסאפ מוקד מועצה
מענה בווטסאפ בלבד
מוקד מועצה
מוקד המועצה
מרכז דולב, רחוב דולב 1

מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור

בטחון, חירום ופיקוח

אלי זיו
מנהל מחלקת בטחון ופיקוח
אלייה יהודה
אחראית תחום חרום ומנהלת הטיפול בקנסות, חניה וחוקי עזר

הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול

ליאת רייכמן
מנהל הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול

מחלקת מערכות מידע

יוסי עדני
אחראי מחשוב מוסדות ציבור

דוברות

עדנה פרידמן
דוברת המועצה
בניין המועצה, כיכר בן גוריון 1

שרות וטרינרי

דר' צחי צורי
מנהל השירות הווטרינרי
ליאורה זולטן
מזכירת השירות הווטרינרי

משאבי אנוש

אודליה אדרי
מנהלת משאבי אנוש

חברי מליאת המועצה

עידו גרינבלום
ראש המועצה
סיגלית עין קדם
סגנית ומ"מ מקום ראש המועצה
יפתח גלעדי
סגן ראש המועצה
שרון רופא אופיר
סגנית ראש המועצה לענייני שוויון מגדרי וקשרי ממשל
שרה גרינצווייג
חברת הנהלה
אליק אלמוג
חבר הנהלה
שחר אטיאס
חבר הנהלה
רות קלנר עקרון
חברת הנהלה
נאוה סבר
חברת הנהלה
טל גת
חבר הנהלה
אילנה אפללו פרץ

שמואל שמחון

ברכה פבריקנט

מועצה דתית

מר אלי עמיאל
יו"ר המועצה הדתית
יהודית וכסלר
מזכירת המועצה הדתית
חיים קורלנסקי
מנהל החברה קדישא
ניסים אחיטוב
מנהל מחלקת כשרות