איכות הסביבה ושמירה על הניקיון


דואגים לאיכות הסביבה ושומרים על הניקיון 

פינוי פסולת בנין היא באחריות התושב: תושבים הנמצאים בעיצומה של בניה או שיפוץ, אנא הקפידו לשמור על הסביבה הציבורית, כפי שאתם דואגים לשמור על הסביבה הפרטית


המועצה המקומית קרית טבעון פועלת במרץ רב על מנת להעלות את רמת המודעות של תושבי היישוב לאיכות הסביבה ולשמירה על הניקיון.  

לצערנו, לעיתים אנו עדים להשלכת פסולת בשעות הלילה ובסופי השבוע, בשטחים הציבוריים, בפינות המחזור מחוץ למתקנים ומסביב ליישוב, אם על ידי תושבי קרית טבעון ואם זה על ידי תושבים מהסביבה הקרובה.

חשוב להזכיר - פינוי פסולת בנין היא באחריות התושב:
תושבים הנמצאים בעיצומה של בניה או שיפוץ אנא הקפידו לשמור על הסביבה הציבורית, כפי שאתם דואגים לשמור על הסביבה הפרטית. בנוסף, יש לבדוק ולדאוג כי הקבלן המבצע את העבודות בביתכם ישליך את פסולת הבניין שנוצרה למקום מורשה להטמנת פסולת בנין.

 

כמו כן, במידה ונתקלתם במפגע, אנא פנו למוקד 106 כיוון שזו הכתובת היחידה לפניות תושבים בכל נושא הקשור למפגעים וליקויים. השירות פועל במשך כל שעות היממה ובכל השנה.
מוקד המועצה מקבל את פניות הציבור, רושם אותם ומנתב אותן לגורמים המקצועיים המתאימים ברשות המקומית. הרישום מאפשר בקרה ומעקב אחר הפניה והיא נמחקת רק לאחר שהטיפול בוצע.
לאחר שעות הפעילות במועצה, המוקד עובר למוקד גלבוע, שם מתבצע רישום הפניות ובמידת הצורך, בהתאם לפניה (בכל הנושאים המחייבים פעולה מידית) - יופעל כונן המועצה.
חשוב להבהיר- פנייה שלא נרשמה במוקד 106 לא יכולה לזכות לטיפול ראוי וחבל.
טלפון המוקד
04-9539239.