מתחילים את תשע"ט עם נורמות ניקיון משופרות


מתחילים את תשע"ט  עם נורמות ניקיון משופרות

אנו מבקשים לא להניח חפצים בצידי הפחים כיוון שעם כל הרצון הטוב לתת ו/או למחזר, חיות הבר, כלבים או חתולים משוטטים לא מכירים את החוקים. אנא הקפידו ושימרו על הניקיון

 

על מנת שיהיה לכולם חג נעים ונקי ומכיוון שכולנו מבינים את החשיבות של שיתופי פעולה בכלל ובנוגע לניקיון היישוב בפרט, אנו במועצת קרית טבעון מבקשים את עזרתכם לשמור על הניקיון ביישוב ובמהלך ימי החג במיוחד.

לאור המציאות סביב מרכזי המחזור וסביב נקודות איסוף אשפה ברחבי קרית טבעון, אנו מבקשים מכל אחד ואחת לפעול תוך התחשבות בסביבה: אנו מבקשים לא להניח שום חפץ בצידי הפחים כיוון שעם כל הרצון הטוב לתת ו/או למחזר, חיות הבר, כלבים או חתולים משוטטים לא מכירים את החוקים והם, תוך כדי החיפוש אחר מזון, מפזרים את החפצים לכל עבר ומהר מאד המקום נראה מלוכלך ומטונף ומעורר זעם וכעס.
החג הוא של כולנו וגם עובדי המועצה בחופשה, למעט צוות מצומצם שנמצא בכוננות. אנא הקפידו על הכללים ושימרו על הניקיון למען כולנו.

 

אז מה עלינו לעשות?

 

1.ברחבי הקריה מעל 40 מרכזי מחזור ועשרות מוטמנים. יש להימנע מלזרוק זבל בצידי הפח כאשר הוא מלא.

2. גזם וגרוטאות יש להוציא אך ורק ביום ההוצאה המיועד לרחובכם.  אין להוציא גזם או גרוטאות ביום הפינוי עצמו  או בערבי חג ובימי החג, בהם לא מתבצע פינוי גזם (בדומה לשבת).

3. קרטונים יש לפנות לאחד ממרכזי המחזור הפזורים ברחבי הקריה. אין להניח קרטונים ליד פחי האשפה או בערימות הגזם.

4. ניתן להוציא עד 2 מ”ק של גזם + גרוטאות לבית-אב, כאשר יש להניח את הערימה באופן שאינו חוסם את המעבר להולכי הרגל.

5. פסולת בניה אינה גזם או גרוטאות. חל איסור מוחלט להוציא פסולת בניה לרבות פסולת שיפוצים (משקופים, חלקי מטבח ישן שפורק, קירות גבס שפורקו וכדומה). באחריות התושב לפנות הפסולת לאתר מורשה.

6. אין להוציא מכשירי חשמל (מקררים, מכונות-כביסה, תנורים וכדומה), יש לפנותם באופן עצמאי למחסני המועצה.

במידה ונתקלתם במפגע,  אנא פנו למוקד  106, הפועל במשך כל שעות היממה ובכל השנה. מספר הטלפון במוקד הוא 106 מקו בזק,  או 04-9539239   מכל קו אחר.

 

במהלך חול המועד סוכות אנו מבקשים להימנע ככל האפשר מהוצאת גזם וגרוטאות לרחובות.
רק באמצעות שיתוף הפעולה שלכם תושבי קרית טבעון, נצליח לשמור על קריה נקיה.
שנה טובה וחג שמח לכולם.