מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:27   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

מהם הכלים של תכנית המתאר וכיצד היא בנויה?

25/02/2015

מהם הכלים של תכנית המתאר וכיצד היא בנויה? 

קביעת יעדי הפיתוח של הישוב - היקף האוכלוסייה הצפוי והרצוי והדרכים להבטיח לה איכות חיים; אמצעים לפיתוח הכלכלי של הישוב; הקשרים של קרית טבעון עם המרחב הסובב אותה; שיפור הנגישות בתוך הישוב, ממנו ואליו בתחבורה ציבורית, ברכב, באופנים וברגל. 

קביעת ייעודים ושימושים בקרקע - תכנית המתאר קובעת את ייעודי הקרקע ברחבי הישוב. התכנית מסמנת על מפת הישוב את האזורים שיוקצו למגורים, לתעסוקה, לתיירות, לפארקים וגינות ציבוריות, למוסדות חינוך, רווחה וקהילה וכד'. ביכולתה גם לקבוע היכן ניתן לשלב בין ייעודי הקרקע השונים ובאיזה אופן. 

קביעת הנחיות בינוי ועיצוב - התכנית קובעת מאפיינים פיזיים של הבינוי האפשרי בכל אזור ביישוב כמו למשל הצפיפות הרצויה, בלווי הנחיות מרחביות נוספות לגבי המרקם הבנוי. בנוסף, תבחן התכנית דרכים להתחדשות עירונית. 

קביעת כללים לשימור שטחים ערכיים והנחיות סביבתיות - קרית טבעון מוקפת ומכילה שטחים פתוחים מגוונים בעלי ערך סביבתי ונופי גבוה. התכנית תכלול הנחיות לטיפול באזורים לשימור, גיבוש פרוגרמה לתחום המרחב הציבורי, השטחים הפתוחים והנוף, איסור על שימושים העלולים לגרום מטרד או להפריע לשימוש המרכזי אותו קבעה התכנית לאזור וכדומה.  

תכנית מתאר כוללנית לקרית טבעון לשנת היעד 2035 תיצור את התנאים התכנוניים המתאימים להתפתחות יישוב איכותי, בעל יציבות כלכלית, התואם את מאפייני האוכלוסייה וצרכיה, הן לתושבי היישוב כיום והן לתושבים העתידים להצטרף אליו. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד