מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
23:24   23/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

שעת סיפור : המנגינה היפה ביותר בעולם

עם אבי שדה מתיאטרון מנגינות ואגדות17:00

סרט: המסיבה The Party

18:00

סרט: המסיבה The Party

20:00

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב

20:25

מופע: פני השטח

20:30

פני השטח

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב 20:30

חוגגים 30 שנים לברית ערים תאומות

23/06/2016
חוגגים 30 שנים לברית ערים תאומות (הגדל)

חוגגים 30 שנים לברית ערים תאומות קרית טבעון - בראונשוויג
דוד אריאלי: "היום במבט לאחור אני יכול להגיד שהרווחנו ולמדנו הרבה מהקשר הזה, זכינו לשיתופי פעולה הדדיים טובים ומועילים, לפיתוח  התרבות ולקידום החברה"

מועצת קרית טבעון ועיריית בראונשוויג חגגו בשבוע שעבר  30 שנים לברית  אשר נחתמה בשנת 1986  - ברית ערים תאומות. משלחת מכובדת הגיעה מבראונשוויג, בראשה ראש העירייה  Ulrich Markurth  (מָרְקוּת), כמו כן חברי מליאת העיר, יו"ר האגודה לידידות גרמניה ישראל ד"ר קירשנר (Kirchner) ורעייתו וחברים מהאגודה ומהקהילה.  הנציגות החשובה זכתה לאירוח VIP, הרבה בזכות חברי הוועדה לקשרי חו"ל: מרים ראוך, אורי טמל, אסתי גבע,  דליה כהן, יצחק רפאלי ואלכס פוטוק ובזכות תושבים שאירחו את חברי המשלחת בביתם.
ראש המועצה דוד אריאלי קיבל את המשלחת בלשכתו ולאחר שיחת הכרות נערך סיור ברחבי היישוב שכלל ביקור במוסדות שונים בקריה. השיא היה ביום חמישי האחרון, בטקס רשמי ומכובד במרכז ההנצחה, אותו הנחה אורי טמל שברך את כל הנוכחים ואמר: "מי היה מאמין לפני 30 שנה שנגיע לרגעי אחווה ונאמנות אותם אנו חווים עם גרמניה בכלל ובראונשוויג בפרט. זה רק מראה שלמרות שאי אפשר ולא צריך לשכוח עוולות ניתן לגשר ולמצוא דרכים של פיוס".
דוד אריאלי בנאומו ציין כי: "החזון שהתחלנו בו לפני 30 שנה הניב פירות רבים ומשמעותיים לנו בקרית טבעון וכולי תקווה שגם לכם בבראונשוויג.  היום במבט לאחור אני יכול להגיד שהרווחנו ולמדנו הרבה מהקשר הזה, זכינו לשיתופי פעולה הדדיים טובים ומועילים, לפיתוח  התרבות ולקידום החברה ואנו מאמינים שיחסים ידידותיים תורמים לכבוד הדדי, לשלום ולאחווה". בסיום הודה אריאלי לכל אלה שטרחו והשקיעו בהצלחת האירועים: לוועדה לקשרי חוץ, למארגנים ולמארחים, שפתחו את ביתם ואת לבם ועשו כל שניתן לחיזוק הקשרים בין שתי הערים ושתי המדינות.
ראש העיר האורח ד"ר מָרְקוּת  הדגיש  גם הוא בסיפוק את הפעילות המבורכת, תרבותית, חינוכית וחברתית המתרחשת בין קרית טבעון ובראונשוויג .
מרים ראוך: "העיסוק שלנו כחברי הוועדה לקשרי חו"ל הוא בקירוב אנשים לאנשים על ידי מציאת קווים ונושאי עניין משותפים. הקשרים החמים הנוצרים במפגשים ובפעילויות משותפות, הם אור ותקווה להדברות ולרגעי נחמה."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד