מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:15   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

נערכה ישיבה 1 של הוועדה לאיכות הסביבה ב-2015

4/05/2015
נערכה ישיבה 1 של הוועדה לאיכות הסביבה ב-2015 (הגדל)

נערכה ישיבה 1 של הוועדה לאיכות הסביבה בשנת 2015


מעתה, מועד קיומן של ישיבות הוועדה יפורסם לציבור והמעוניינים להיות נוכחים, בלי לקחת חלק פעיל בדיוני הוועדה, מוזמנים. עוד הוחלט כי הפרוטוקולים של הוועדה יהיו פתוחים לעיון הציבור 

 

ישיבה הוועדה לאיכות הסביבה, הראשונה לשנת 2015, נערכה לאחרונה בחדר ישיבות של המועצה המקומית קרית טבעון. בישיבה השתתפו יו"ר הוועדה עמית אפרתי והחברי המועצה שחר לשם וחנן זיסו, נציג הציבור אבישי ליכטנשטיין, מנהל התפעול אבי וולמרק ונציג הארגונים הירוקים מטעם "אדם טבע ודין" יובל יערי. יש לציין כי חברים נוספים בוועדה הם: חברת המועצה שחר דבי ונציג הציבור גלעד אלון. 

בישיבה זו, שהיא גם הישיבה הראשונה אותה הוביל אפרתי, הוחלט כי מועד קיומן של ישיבות הוועדה יפורסם לציבור והמעוניינים בכך יוכלו להיות נוכחים בדיוני הוועדה, אך אלו לא יוכלו לקחת בה חלק פעיל. עוד הוחלט כי הפרוטוקולים של הוועדה יהיו פתוחים לעיון הציבור. 

במהלך הדיון החברים קיבלו סקירה על הסיכום וההמלצות של הדו"ח בנושא חוות מכלי תש"ן באלרואי, שהוכן על ידי יו"ר הוועדה בהתאם להחלטת מליאה מיום 08.02.2015 ואשר הוצג לחברי מליאת המועצה. אלו אישרו את המסקנות תוך שחברי הוועדה לאיכות סביבה מציעים לקדם בדיקת זיהום האוויר עם איגוד ערים חיפה לאיכות סביבה המתוכננת לחודש יוני הקרוב ותוך שהוועדה ממליצה כי סקר קרקע בחוות המכלים יבוצע אחת ל – 3 שנים על ידי חברה שמבצעת סקרי קרקע בליווי נציג המשרד להגנת הסביבה או בליווי איש מקצוע.  

עוד הוחלט, לאשר בקשתה של מנהלת מדור גני ילדים גילה דינר לרכישת פחי איסוף סוללות לגני הילדים של הרשות.  

ישיבה נוספת נקבעה ליום שני 18.05.2015, בשעה 20:00.

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד