מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:49   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

חילופים בהנהלת השירות הפסיכולוגי

30/03/2015
חילופים בהנהלת השירות הפסיכולוגי (הגדל)

חילופים בהנהלת השירות הפסיכולוגי חינוכי בקרית טבעון: הדר ארז יחליף את ציפי מזרחי שיצאה לגמלאות 

אירוע פרידה ממנהלת השירות הפסיכולוגי – חינוכי היוצאת, ציפי מזרחי וטקס העברת התפקיד למנהל הנכנס הדר ארז, התקיים בתחילת השבוע בשירות הפסיכולוגי - חינוכי בקרית טבעון.  

לאירוע המכובד הגיע ראש המועצה דוד אריאלי, מנכ"ל המועצה ומנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, מנהלת מדור גנים גילה דינר, גזבר המועצה זאב זימל, מהנדס המועצה מריוס ראפ, קב"ט המועצה אלי זיו, מנהלת משאבי אנוש אודליה אדרי, מנהלת השירותים החברתיים רבקה גרפינקל, מנהל מחלקת הנהלת חשבונות אלון נוטוביץ, מנהלי בתי הספר היסודיים: טלי דלויה, אורלי דבי ורפאל טוויל, צוות העובדים בשירות הפסיכולוגי, בני משפחה, אורחים ועוד. 

המנהלת ציפי מזרחי, שנהלה את המרכז בשבע השנים האחרונות יוצאת לגמלאות וכאמור, יחליף אותה  

הדר ארז -  פסיכולוג חינוכי מומחה, עובד בשרות הפסיכולוגי חינוכי בקרית טבעון משנת 1997,  מילא מספר תפקידים כפסיכולוג בבית ספר נרקיסים, בחטיבת הבינים אורט גרינברג  ובגני המועצה, כאשר בשנתיים האחרונות, ממלא את תפקיד רכז הגנים של השפ"ח. 

במהלך האירוע ברך הדר את ציפי בשם צוות השרות בפסיכולוגי:  "ציפי, ניכר שהטבעת בנו את חותמך. בשאיפה לעשות דברים רק אחרי חשיבה, וכאשר עושים אז ברמה גבוהה. בדרישה למקצועיות ובמסר כי פסיכולוג צריך להכיר מגוון גישות לעבודה. בשאיפה לראות את צורכי הפרט ואת צורכי המערכת וכן  בגישה כי הקשר עם גורמי מערכת אחרים חשוב ומשפר את עבודתנו. אנו מאחלים לך עוד שנים טובות ופוריות וברור לנו כי הפרופסיה החינוכית תמשיך ליהנות מחשיבתך הייחודית והערכית. אנו מבטיחים לשמור על האיכות והאופי המיוחד של השרות ומזכירים לך כי השפ"ח הוא בית אשר תמיד פתוח עבורך לתרום ולהיתרם ברמה האישית והמקצועית." 

ציפי מזרחי:  "היו לי שתי מטרות חשובות כשנכנסתי לניהול בינואר 2008:  האחת - לשמור על הרמה המקצועית ועל המוניטין של השפ"ח ולהמשיך לתת שרות טוב למערכת החינוך בטבעון בשוטף ובחירום. השנייה – להצעיד את השרות קדימה מבחינת מחשוב, עדכון גישות אבחון וטיפול, וגישות עבודה בכלל.
אני יכולה לומר היום שעמדתי במידה רבה במשימות שקבעתי לעצמי ואני משאירה בידי הדר שפ"ח עם מוניטין ועם רמת מקצועיות טובה כפי שהשרות היה תמיד, אך מתקדם ברוח הזמן ומתמודד עם אתגרים עכשוויים.  ועתה לתודות: אני מבקשת לאודות לראש המועצה דוד אריאלי שוב, על שיזם וגייס בשנית את התורם שתרם לשיפוץ הראשון של השרות ב-1996; ליאיר אודם, לזאב זימל, לדב טפרברג, למריוס ראפ ולכל אחרים במועצה שעזרו לנו. תודה גדולה על שיתוף הפעולה, שהיה לי ולצוות כל השנים, עם כל בעלי התפקידים במועצה וביישוב.  אני מאחלת להדר ארז ולצוות הפסיכולוגים בשירות הצלחה רבה בהמשך וסיפוק רב בעבודה!"

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד