מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:52   20/7/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/07/2019
בקרית טבעון דואגים לבעלי החיים
נטישת בעלי חיים היא אכזרית ולא חוקית והרשות תפעל בנחישות על מנת למגר את התופעה
16/07/2019
סדנת הורות לאימהות יחידניות בקרית טבעון
8 מפגשים, מתחיל 6.9.19, 9:00-11:00

טקס מכובד לזכר חנה פוד-לוריא ז"ל

13/07/2014
טקס מכובד לזכר חנה פוד-לוריא ז"ל (הגדל)

טקס מכובד לזכר חנה פוד-לוריא ז"ל 

האירוע התקיים בשירות הפסיכולוגי בקרית טבעון,
בחדר הטיפולים שצויד בסיוע ובתרומה של בני המשפחה

 

ביום ראשון נערך טקס אזכרה מכובד בשירות הפסיכולוגי בקרית טבעון, במלאת שנה למותה של חנה פוד ז"ל, פסיכולוגית שעבדה במקום, ואשר בני משפחתה ביקשו להנציח את זכרה באמצעות תרומה לשירות. האירוע התקיים בהשתתפות מנהלת השרות הפסיכולוגי-חינוכי ציפי מזרחי, צוות השירות, מנהלת מדור גנים במועצה גילה דינר, מנהלת משאבי אנוש אודליה אדרי, בני משפחת פוד-לוריא, ועשרות חברים ואורחים אחרים.  

חנה, עבדה בשירות מעל 15 שנה ועסקה במתן ייעוץ וסיוע לגננות ברשות ובמתן טיפול לילדי הגנים ולהוריהם. משפחת פוד-לוריא, הביעה רצון להנציח את זכרה של חנה ותרמה לשירות הפסיכולוגי (ששופץ וחודש לפני מספר חודשים), ציוד לחדר הטיפולים. חדר הטיפולים הינו חדר המשמש בעיקר לטיפול במשחק (Play-Therapy) ולטיפולים דיאדיים עם הורים וילדים צעירים. המקום כאמור צויד בריהוט חדש כמו כן,  נתרמו משחקים המסייעים במהלך הטיפול. במסגרת האירוע נערך גם טקס קצר להסרת הלוט משלט שהותקן בכניסה לחדר ואשר מנציח את זכרה של חנה ז"ל. 

מנהלת השירות ציפי מזרחי: "ביצירת הקשר של חנה עם הורים וילדים, עם גננות ואנשי צוותים חינוכיים בלטו החום והקבלה, התמיכה האינסופית והאופטימיות שהיא הקרינה, מבלי להפסיק לעמוד עם שתי רגליים על קרקע המציאות. אהבת החיים ואהבת האדם שלה הקרינו גם על אווירת הצוות בשרות הפסיכולוגי. ראינו בה חברה טובה, מדריכה, וסמכות מקצועית. תודה גדולה לבני המשפחה שבחרו להנציח את זכרה במקום שהיה לה בית שני." 

דינר: "בשם הרשות המקומית, ראש המועצה ומנהל מחלקת החינוך, אני מבקשת לברך את המשפחה, על שבחרתם להנציח את זכרה של חנה בדרך כה ייחודית - עם הילדים, למען הילדים ולרווחתם. תודה לציפי ולצוות השירות הפסיכולוגי על החיבור הנכון והחם עם המשפחה ועל היצירה המשותפת המופלאה במרחב השפ"ח". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד