מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:20   24/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

11:30

אנסמבל מיתר בתוכנית "בארוק עכשיו"

18:30

סרט: הלומים Beneath the Silence

19:00

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

20:30

סרט: פלא Wonder

21:00

טבעון מודה למר אברהם פל

טקס הוקרה למר אברהם פל על התנדבותו רבת השנים בטקסי האזכרה לחללי צה"ל בקריית טבעון.
7/03/2012
טבעון מודה למר אברהם פל (הגדל)

ביום שני השבוע נערך טקס הוקרה צנוע לאדם המסור הנחבא אל הכלים, מר אברהם פל, על תרומתו רבת השנים בטקסי יום הזיכרון. הטקס נערך במעמד ראש המועצה, מר דוד אריאלי, מנכ"ל המועצה, מר יאיר אודם, מנהלת מרכז ההנצחה הגברת אופיר מאיר, חברת דירקטוריון מרכז ההנצחה, הגברת רות מייסנר ונציגים מהמחלקות השונות במועצה. ראש המועצה פתח את הטקס בדברי הוקרה למר פל. לדבריו רבים מאנשי טבעון מזהים את דמותו של פל עם טקס יום הזיכרון. פל, שבקולו הערב ורגישותו נשא את תפילת "אל מלא רחמים", העצים את הטקסים, הנו דמות מוכרת ואהודה בטבעון. מר אריאלי הודה למר פל מעומק הלב.

 

בשם מרכז ההנצחה ברכה אופיר מאיר: "ביום כל כך עצוב בו אנו מזכירים את חללי צה"ל- מצאנו משום נחמה בתפילתך. אתה, אברהם, בהתנדבותך ומסירותך רבת השנים, סימלת גם לאלו שאינם מאמינים ברחמיו של האל את הצד המנחם שבנתינה, בכוונה ובמסירות מעולם לא סירבת לבקשותינו לבוא ולומר את התפילה, למרות שבשנים האחרונות היה לך קצת יותר קשה, ותשובתך לבקשותינו היתה: "אם אעמוד על הרגליים אגיע" ואכן תמיד הגעת.

 

לאות תודה והערכה רשמנו את שמך בספר ידידי הבית של מרכז ההנצחה ומתכבדים להעניק לך תעודת הוקרה ומדליית זיכרון מיוחדת של הבית. שי צנוע על עזרתך לאורך כל השנים בשם המשפחות השכולות, הנהלת מרכז ההנצחה, המתנדבים ,העובדים ובשמו של יו"ר מרכז ההנצחה, דני שגב, שביקש שאעביר לך את ברכתו ותודתו האישית. אנו מודים לך מעומק הלב ומאחלים לך בריאות ואריכות ימים. "אברהם פל הודה למשתתפים על הכבוד ואמר: "אני בן של נפגעי שואה אבי היה בן 49 ואמי בת 46 שנספו במחנה ההשמדה באושוויץ. יש לי הרושם שאני זכיתי לבוא ולחיות במדינת ישראל רק בזכות הורי שנספו בשואה, אני מאחל לכולנו חיים של שקט ובריאות חג פורים וחג שמח לכל עם ישראל".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד