מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:13   19/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קבלת שבת קהילתית במרכז קהילתי רמת טבעון

18:00

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

לפתיחת המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

קבלת שבת שכונתית

18:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

20:00

ערב זמר – לשיר בין הטיפות

שירים באווירה חורפית בהנחיית: אילנה כץ21:30

נאבקים בהקמת שדה תעופה ברמת דוד

24/12/2015
נאבקים בהקמת שדה תעופה ברמת דוד (הגדל)

מחצית תקציב איכות הסביבה בשנת 2016 יוקצה למאבק בהקמת שדה תעופה ברמת דוד

יו"ר הוועדה לאיכות הסביבה עמית אפרתי: "נראה כי המאבק למנוע את הקמת שדה התעופה יהווה חלק משמעותי בפעילותם של שוחרי הסביבה בעמק בשנת 2016, ולכן ההחלטה שהתקבלה חשובה" 

 

 

בישיבת מליאת המועצה המקומית קרית טבעון, שנערכה לפני כשבועיים, נתקבלה ברוב קולות הצעתה של חברת המליאה נאווה סבר, להקצות מחצית מתקציב ועדת איכות הסביבה לשנת 2016  לטובת  

המאבק בהקמת שדה תעופה אזרחי בעמק יזרעאל. תקציב איכות הסביבה לשנה הבאה יעמוד על 95,000 ₪  וניצולו לטובת המאבק מותנה באישור הוועדה לאיכות הסביבה. 

המועצה הביעה זה מכבר את עמדתה כי היא מתנגדת בתוקף להקמת שדה תעופה אזרחי ברמת דוד ובמהלך הדיון במליאת המועצה ציין ראש המועצה כי מתוכננת פגישה בנושא עם שר התחבורה ישראל כץ, על מנת לקבל מידע מדויק יותר על התכניות.
יו"ר הוועדה עמית אפרתי וד"ר נאוה סבר מסרו כי "
הקמת שדה תעופה בעמק תחשוף את תושבי האזור למטרדים סביבתיים, שהעיקריים בהם הם זיהום אוויר ורעש. אנו בדעה כי יש למנוע את הקמת שדה תעופה בעמק יזרעאל ויש לפעול להקמתו בנגב.
 

יצוין כי בהתאם להחלטת חברי הוועדה לאיכות הסביבה, ישיבות הוועדה פתוחות לתושבים והמעוניינים בכך יכולים להגיע לישיבות ולהתרשם מעבודת הוועדה. כמו כן, פרוטוקולים של הוועדה מפורסמים באתר המועצה.
עמית אפרתי: "הסביבה עוטפת כל אחד ואחת מאתנו, בכל מקום ובכל זמן. עלינו לשמור על איכותה, כך נשמור על עצמנו. חברי הוועדה מוצאים עצמם במהלך השנה נדרשים להקצות מתקציבה סכומים לפעילויות סביבתיות ולחינוך סביבתי, אך נראה כי המאבק למנוע את הקמת שדה התעופה יהווה חלק משמעותי בפעילותם של שוחרי הסביבה בעמק בשנת 2016, ולכן ההחלטה שהתקבלה חשובה".
 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד