מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:43   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

ישיבת מליאה ראשונה וחגיגית

11/12/2013
ישיבת מליאה ראשונה וחגיגית בקרית טבעון (הגדל)

ישיבת מליאה ראשונה וחגיגית 

ישיבת מליאה ראשונה וחגיגית נערכה ביום ראשון במרכז יום לקשיש. לאירוע, הפותח את הקדנציה השנייה ברשות ראש המועצה הנבחר דוד אריאלי, הוזמנו חברי המליאה היוצאת -  דודו גבאי, ניקול דרזנר, שלמה מושיץ, אריה סוזין ומנחם גילה, וכן אבי בן יוסף ועמית אבני שהודיעו מראש שיעדרו מהמפגש. חברי המליאה החדשה, הגיעו בהרכב כמעט מלא: חנית גבאי, אייל פרדיס, עמית אפרתי, שחר דבי,  שמואל שמחון, אורה ארבל, אלון נבות, שרה גרניצוויג, אמנון אשל, עמית בלדרמן . נעדרה, ד"ר נאווה סבר-הניג השוהה בחו"ל. 

 

במסגרת האירוע הודה ראש המועצה לחברי המליאה הפורשים וציין כי הוא מעריך ומוקיר את עבודתם החשובה, את הקדשת הזמן ותשומת הלב בהתנדבות מלאה לטובת הציבור. אריאלי הדגיש, כי גם אם היו נושאים שדעותיהם היו חלוקות, תרומתם של חברי המליאה היא רבה ומשמעותית. בנוסף הודה ראש המועצה לצוות עובדי הרשות, שעמל וטרח במהלך מערכת הבחירות האחרונה, בשאיפה לשמור על הסדר הציבורי ולקיים את ההליך הדמוקרטי ללא תקלות. 

אילנה שבתאי, מי שניהלה את מערכת הבחירות מטעם משרד הפנים, נשאה דברים וציינה לשבח את עבודתם של עובדי המועצה שסייעו לה על הצד הטוב ביותר, לאורך כל תקופת הערכות לבחירות ובשני ימי הבחירות, בכל נושא וצורך. 

חברי המליאה החדשים נשאו ברכה, כל אחד בתורו ובהמשך הצהירו אמונים על פי נוסח קבוע:  "אני מתחייב לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שלחותי במועצה". 

בתום האירוע המכובד הרימו הנוכחים כוסית יין וכולם נראו נכונים לקראת עשייה ופעילות  מבורכת לטובת תושבי קרית טבעון. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד