מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:21   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

11 על 11

11 דברים טובים שהמועצה המקומית, בראשותו של דוד אריאלי, עשתה עם הארנונה בשנת 2011 .
23/01/2012
11 על  11 (הגדל)

1. המשך ההשקעה האדירה בחינוך – הן בשיקום המבנים והן בתכנים.

6 מיליון ₪ השקיעה המועצה ב-3 השנים האחרונות בשיקום מוסדות החינוך. בשנת 2011 נפתח גן ילדים חדש בקרית חרושת, הושקעו כ- 750 אלף ₪ ברכישת שעות עבור תלמידי תיכון אור"ט, ונרכשו מחשבים חדשים בסכום של כ-200.000 ₪ לבתי הספר היסודיים. בנוסף, ממשיכה המועצה את המהלך של מתן מענה ייחודי לכל ילד: הוקמו גנים מיוחדים לאוכלוסיות מיוחדות, ממשיך המהלך הפדגוגי האנתרופוסופי, ממשיך המהלך של פתיחת כיתות מיוחדות, במטרה לאפשר שוויון הזדמנויות למרב התלמידים לפי יכולותיהם, לדוגמא כיתות אומ"ץ, מב"ר, טו"ב או כיתת מצוינות נחשון בחטיבת הביניים.

 

2. מאבקים ציבוריים למען רווחת התושבים.

במהלך השנה הובילה המועצה ביחד עם התושבים, את המאבק למען הרחקת כביש 77 מבתי תושבי קרית טבעון על מנת לשמור על בריאות התושבים ואיכות החיים בקריה. נמשיך בכך במלוא המרץ גם בשנת 2012. בנוסף, הובילה המועצה את המאבק למען מניעת השתלטות רשות הטבע והגנים על שטחים בתחום המוניציפאלי של טבעון. המאבק צלח עת שהועדה המקומית דחתה את עמדת רט"ג.

 

3. טיילת מעלה השיזף. 

חנכנו את טיילת מעלה השיזף בטקס במעמד שר התחבורה ישראל כץ. בכך חיברנו וחיזקנו את הקשר בין חלקי הישוב וסיפקנו לראשונה בתולדות הישוב, את האפשרות להליכה בטוחה ונעימה בין קרית עמל לקרית חרושת.

 

4. מתקנים חדשים לגני הילדים.

ב- 12 גני ילדים של המועצה הותקנו מתקני משחקים חדשים, בטיחותיים ובהתאם לגילאים ולהתפתחות הפיזיולוגית והסוציולוגית של הילדים. זאת בעלות של כ 400,000 ₪, להנאת הילדים ולבטיחותם.

 

5. הגברת המחזור והמשך הטמעת תהליך הוצאת גזם וגרוטאות פעם בשבוע במקום פעם בשבעה שבועות.

המשכנו להוביל מהלך ירוק תוך דאגה לאיכות הסביבה על ידי הגברת אפשרויות המחזור בקריה והוספת תחומי מחזור של פח וזכוכית. שעורי ההטמנה של אשפה מהקריה ירדו מ 526 טון לחודש ל 484 טון, דבר המצביע על שותפות ואכפתיות של התושבים שמפרידים בין סוגי האשפה ומעלים את כמויות המחזור בקריה. תהליך הוצאת הגזם והגרוטאות ממשיך להיטמע בהצלחה. הגזם נגרס בתחנת המעבר והגרוטאות עוברות תהליך של הפרדה לפריטים ברי מחזור ושאינם ברי מחזור המיועדים להטמנה.

 

6. שביל אופניים והליכה "סובב טבעון" על שם בני ענבר.

קרית טבעון היא ישוב ירוק המוקף חורש טבעי מדהים. לכן חנכנו השנה את שביל האופניים וההליכה בוואדיות ובגבעות סביב טבעון על שם בני ענבר. השביל מקיף את טבעון, דרך נקודות מפתח ירוקות והיסטוריות סביב הישוב, ומשקיף על נופים מרהיבים. סובב טבעון, מתברר כהצלחה גדולה עת שתושבים רבים מטבעון ומרחבי הארץ מגיעים אליו ורוכבים ומטיילים בו להנאתם.

 

7. פתיחת חדר ניתוח לחתולי רחוב.

תושבים רבים בקרית טבעון אוהבים ומגדלים כלבים וחתולים בביתם. בהתחשב בכך פתחנו חדר ניתוח לחתולי רחוב, על מנת ליישם באופן קבוע התמודדות הומנית עם בעיית חתוליהרחוב בישוב. עד כה סורסו ושוחרר 171 חתולים.

 

8. הבאת גני המשחקים למצב תקני.

לרווחת ההורים והנאת הילדים, הובלנו למהלך של תקינה, על פי כללי מכון התקנים, בכל גני המשחקים ברחבי הישוב . כמו כן, חנכנו את גן המשחקים החדש בסמטת פיש הזוכה להצלחה רבה וזאת בעלות של כ 280,000 ₪.

 

9. אוטובוסים חדשים.

הובלנו יחד עם משרד התחבורה את מהלך הטמעת השימוש בתחבורה ציבורית בקווים הפנימיים ברחבי הישוב. הקווים של חברת אומני אקספרס נכנסו לפעילות בסוף ינואר 2011 והם זוכים להצלחה גדולה ולשימוש מתגבר בקרב בני הנוער במיוחד במסגרת קווי הלילה בשבת ובחופשות.

 

10. בריכת שחייה.

אנו ממשיכים במהלך מוגבר לסיום תכנון בריכת שחייה חדשה וזאת לקראת הוצאת מכרז ברבעון הראשון של שנת 2012.

 

11. ייזום ויישום תכניות עבודה חזונות ארוכות טווח.

הושלמה כתיבתה של תכנית אב לחינוך, והחל תהליך יישום המלצותיה. במסגרת ההמלצות התחלנו ביצירת בניית הייחודיות לבתי הספר היסודיים ופתיחת אזורי בחירה מבוקרים. הוחל תהליך בניית תכנית אב מתאר לישוב. הוקמה ועדת הגוי לנגישות שתבצע סקר נגישות יישובי בנושא חשוב זה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד