מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:32   31/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום

ברכות לעידו גרינבלום - ראש המועצה הנבחר של קרית טבעון

14/11/2018
ברכות לעידו גרינבלום - ראש המועצה הנבחר של קרית טבעון (הגדל)

ברכות לעידו גרינבלום - ראש המועצה הנבחר של קרית טבעון
בסבב השני של הבחירות לראשות המועצה גבר גרינבלום על קלנר-עקרון ב-648 * קולות שהם כ-55% מקולות המצביעים. סך הכל הצביעו 49% מהתושבים.

 

עידו גרינבלום הוא ראש המועצה של קרית טבעון לאחר שזכה במירב הקולות, בבחירות שנערכו ביום שלישי 13.11.18 - בסבב השני לבחירת ראש הרשות.
גרינבלום גבר על  קלנר-עקרון ב- 648 קולות לאחר שזכה ב3,805 קולות ב-24 קלפיות שהם 54.65%  מתוך 6,990 איש ואישה שהצביעו ( 28 קולות פסולים).  קלנר-עקרון קיבלה -3,157 קולות בלבד (45.35%).
ראש המועצה היוצא דוד אריאלי: "ברכות חמות לעידו גרינבלום על זכייתו בראשות המועצה בקרית טבעון ואני שמח שנבחר המועמד המתאים ביותר לתפקיד. עידו מוכשר ואין לי ספק שיצליח בעבודתו ובכל דבר שיעשה. אני מאמין שקרית טבעון תמשיך את התנופה האדירה שבה היא נמצאת בזכות הבחירה בעידו. אני משאיר מערכת מצוינת בכל ההיבטים, הן מבחינה כלכלית, הן מבחינה חינוכית, הן מבחינה תפעולית והן מבחינה שירותית. אני משוכנע שהמצב המצוין של המערכת המוניציפלית בקרית טבעון יקלו על עידו בכניסה לתפקיד.
ראש המועצה הנכנס עידו גרינבלום: "תודה לכל תושבי קרית טבעון. מהיום אני ראש המועצה של כולם. יש לנו הרבה עבודה לבצע ויחד נפעל למען הבית של כולנו"

 

* הנתונים אינם סופיים (ללא קולות החיילים).


הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד