מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:14   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

הביקורות מחמיאות

מבקר המועצה מר רפי מלמד הציג בפני המליאה את דו"ח הביקורת האחרון וכן את ממצאי הביקורת שנערכה ע"י ארבעה גורמים חיצוניים.
8/12/2011
הביקורות מחמיאות (הגדל)

בישיבת המליאה האחרונה הציג מבקר המועצה  רפי מלמד את דו"ח מבקר המועצה שנגע במספר נושאים חשובים. המבקר בדק את התנהלות מרכז ההנצחה והספרייה, ומצא כי מרכז ההנצחה מנוהל באופן תקין.  ראש המועצה מצא לנכון לשבח את התנהלות המרכז. מבקר המועצה בדק את אבטחת מוסדות החינוך. במהלך הביקורת נמצאו מספר ליקויים שתוקנו עוד בתקופת הביקורת.  "תיקי שטח" שאמורים לספק פתרונות ומענה לאירועים ותרחישים אפשריים, לא היו בנמצא במהלך הביקורת, הוזמנו ויגיעו תוך זמן קצר.  

כמו כן בדק המבקר את מחלקת הגבייה וציין כי אחוז הגבייה השוטפת במועצה עומד על 96% גביה שהיא בין הגבוהות בארץ, וכי המועצה עושה כל שביכולתה על מנת לשפר את אחוזי הגבייה. לסיכום ציין המבקר, כי לאורך כל הביקורות שערך המבקר, ניתנו תשובות לכל השאלות והבעיות שעלו, והליקויים המעטים שנמצאו תוקנו מיידית. 

 

בנוסף עדכן המבקר את חברי המליאה כי בתקופה האחרונה בוצעו ביקורות במועצה על ידי ארבעה גורמים חיצוניים : משרד הבריאות – אשר בדק את איכות מי השתייה בקריה.  מתוך 169 בדיקות מתוכננות, בוצעו 168 ובכולם נמצאו המים ראויים לשתייה. פיקוד העורף ורשות החירום -  ערכו תרגיל ברשות וציינו את עמידתה של המועצה בכל הנהלים הקשורים לעורף ולשעת חרום. משרד האוצר  -  בדק את שכר עובדי המועצה ולא מצא כל חריגת שכר. הערה יחידה של מבקר המדינה – ציינה שתוצאות הבחירות לרשות המקומית, לא פורסמו כנדרש. בנוסף נדונו גם דוחות רואה חשבון משרד הפנים , דו"ח כספי ודו"ח מבוקר. חברי המליאה קיבלו התייחסות המועצה לדו"חות, מלבד הצורך לאשר חברי דירקטוריון חדשים לחברה הכלכלית. 

  

ראש המועצה, דוד אריאלי סיכם את דברי המבקר ואמר " אני מאחל לכל רשות שאלה יהיו דוחות הביקורת שלה.  הדוחות מלמדים על ניהול תקין והתנהלות ראויה של המועצה והקשורים אליה".
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד