מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:14   28/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

התלמידים יוצאים לחופשה - המועצה נערכת לקיץ בטוח

28/06/2020
סיירת הורים (הגדל)

התלמידים יוצאים לחופשה הגדולה - המועצה נערכת לקיץ בטוח

 

ניידת אבטחה החל מחודש יולי, מתנדבי סיירת הורים חוזרים לשטח, מדריך מוגנות לילי פעמים בשבוע ועוד

שנת הלימודים תש"פ הסתיימה בשבוע שעבר בחטיבת הביניים ובתיכון אורט גרינברג, אין מקום יותר לספק – חופשת קיץ 2020 החלה. ביום רביעי 01.07.2020 יצטרפו אליהם תלמידי בתי הספר היסודיים וילדי הגנים.
על מנת להבטיח, ככל שניתן, קיץ בטוח לילדים ולילדות, החליטה המועצה בין השאר להפעיל ניידת אבטחה יישובית כבר בתחילת יולי. ניידת האבטחה תסייר ברחובות קרית טבעון ותיתן מענה לביטחון יישובי בהתאם לצרכים של בני הנוער ובהתאם לאירועי הקיץ המתוכננים ברשות – בעיקר בסופי השבוע מיום חמישי עד שבת. את תכנית הסיורים קבע קב"ט המועצה אלי זיו, בתאום עם משטרת ישראל ובשיתוף יחידת המתנדבים של סיירת הורים אשר חזרו לאחרונה לפעילות לאחר הפסקה של חודשיים, שנכפתה בשל נגיף קורונה.
בסיירת ההורים השנה יש 40 הורים מתנדבים הפועלים לאורך השנה בימי שישי. לקראת הקיץ, ובמיוחד בחודש אוגוסט, הם ירחיבו את שעות הפעילות והם יבצעו סיורים  גם בלילות של חמישי  (בנוסף לשישי) במקומות בהם נוהגים בני הנוער לשבת, על מנת לתת מענה הורי מיטבי ובטוח.
בנוסף, בשיתוף יחידת הנוער, בלילות שני ורביעי, מדריך מוגנות לילי יציע לבני הנוער מקום למשחק, קפה/תה של לילה ושיחה אחד על אחד בנקודות מרכזיות במרכז טבעון ובקרית עמל
ליאת רייכמן, הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול:  "בתקופה המבלבלת בה אנו נמצאים כיום, אנו חשים מחויבות לתת מעטפת  ומענים קהילתיים בטוחים בשיתוף כוחות הביטחון ומתנדבי טבעון, כמובן שהכל בהתאם להנחיות משרד הבריאות ואופי היישוב".
גל רוזנטל, רכז סיירת הורים: "בתחילת יוני חזרנו לשגרת הסיורים, ביצענו מפגש מקצועי (בזום כמובן...), סיכמנו את תקופת הפעילות של החורף והתמקדנו במאפייני הפעילות הייחודיים של בני הנוער בקיץ.
בשונה משאר גורמי הביטחון הפועלים בטבעון, מקור הסמכות שלנו הוא מעצם היותנו הורים. אנחנו מייצרים נוכחות של מבוגר אחראי בשטח. פוגשים את בני הנוער כאשר הם נמצאים במרחב הציבורי או כשהם חוזרים ממקומות הבילוי. אנחנו משוחחים איתם בגובה העיניים, מנסים לאתר פוטנציאל של מצבי סיכון והתנהגות מסכנת (כמו למשל שתיית אלכוהול מרובה) ועושים כל שביכולתנו כדי לעזור להם במצבים אלה ולוודא שהם מגיעים הביתה בשלום. בדרך כלל בני הנוער שמחים לפגוש אותנו ומשתפים פעולה.
הסיורים שלנו מתקיימים בלילות שישי בין השעות 23:00 ל- 03:00. במהלך חודש אוגוסט נרחיב את הפעילות ונסייר גם בלילות חמישי. בזמן הסיור אנחנו זמינים בטלפון 058-7997104 ונשמח שהילדים יכירו אותו וישתמשו בו כאשר הם זקוקים לסיוע במהלך שעות הפעילות שלנו. אני מרגיש גאווה גדולה להיות חלק מהפרויקט המקסים הזה שפועל בטבעון ברציפות כבר למעלה מ- 10 שנים, מלא הערכה לכל המתנדבים שלנו ומעריך את תרומתם האישית להצלחת הפעילות ולחיזוק תחושת הביטחון של כולנו. יישר כוח!".


צילום: צי'ז צילום

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד