מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:20   18/2/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
11/02/2020
עגלת מזון ניידת
הזמנה להציע הצעות
6/02/2020
התחנה לבדיקות שד
התורים מלאים לשלושת החודשים הקרובים, לבדיקות הבאות עקבו אחר הפרסומים
23/01/2020
נדחה!!!! המפגש ב31.1.2020
מאיירים טבעון 2020 | תערוכת איורים על תחנות האוטובוס בקרית טבעון
9/01/2020
הרישום לגני הילדים ולכיתות א' מתחיל ב- 27.1.2020
השנה נקיים ימים פתוחים בבתי הספר, לפירוט - היכנסו לפרסום
5/01/2020
תווי חניה לשנת 2020
ניתן להשתמש בתו הישן עד יום שישי 31.01.20
29/12/2019
"בונים קהילות משותפות"
קול קורא לאמנים ואמניות
24/10/2019
הצטרפו למועדון "חיבורים"- ההרשמה החלה
הקבוצה מיועדת לילדים עם צרכים מיוחדים בתפקוד גבוה.
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית

סופ"ש סוער: עובדי מועצת קרית טבעון התמודדו בהצלחה עם נזקי מזג האוויר

5/01/2020
סופ"ש סוער: עובדי מועצת קרית טבעון התמודדו בהצלחה עם נזקי מזג האוויר (הגדל)

סופ"ש סוער: עובדי מועצת קרית טבעון התמודדו בהצלחה עם נזקי מזג האוויר

סערה צפויה להגיע  גם בסופ"ש הקרוב לכן מומלץ לטפל ולחזק חפצים שאינם מקובעים, על הגגות ועל הקרקע ובמיוחד את פחי האשפה מסוג "בטונדות" 

החורף ומזג האוויר הקיצוני שהגיע אלינו בסוף השבוע האחרון יצרו מפגעים שונים ברחבי קרית טבעון, ולמרות הסערה, ולמרות הקשיים, עובדי המועצה המקומית הצליחו להתמודד בהצלחה עם האירועים.
ברחוב הרצל בקרית חרושת, בשל בעיה נקודתית  במערכת הניקוז במקום, עשרות מ"מ של גשם גרמו  להצפה ברחוב, צוות המועצה פעל במרץ ובעזרת משאבות ייעודיות טיפלו בבעיה.
עוד הצפות שטופלו במהלך הלילה היו ברחוב הסחלב, בברושים ובסוף רחוב הנרייטה סאלד.
בנוסף, טופלו עצים שנפלו ברחבי היישוב  (ברחובות רקפות, דגניות, כצנלסון ) וברחוב קק"ל קו חשמל נפל וטופל על ידי צוות חברת חשמל שהוזעק לאזור על ידי עובדי המועצה.
חשוב לציין כי לקראת הסערה נערכה התארגנות מוקדמת.  תחזית השירות המטאורולוגי צפתה סערה והמועצה נערכה מבעוד מועד לטיפול במקומות אשר עלולים לגרום למפגע.
קב"ט המועצה אלי זיו סייר בשטח ויצר קשר עם גורמי החירום וההצלה לרבות– כב"א, משטרת ישראל, רשות הנחלים ומפקד יחידת הג'יפאים על מנת להתעדכן ולגבש דרכי פעולה בהתאם למצב.  פעולות מקדימות שנעשו כללו טיפול במרזבים, ניקוי גגות מבני ציבור ומוסדות החינוך, בריכות הביוב עברו שטיפה, בוצע ניקוי של תעלות הניקוז וטופלו הקולטנים ברחבי היישוב. בנוסף, תוגברו צוותי הכוננים ובוצע תאום עם קבלני ציוד מכני כבד וקבלני חשמל על מנת להיערך בצורה המיטבית לסערה.

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אני רוצה להודות לכל אותם עובדי המועצה, שהוזעקו באמצע הלילה ובתנאי מזג- אוויר קשים במיוחד, ועזרו לטפל במפגעים ובליקויים שנוצרו בעקבות הסערה. ההערכות מבעוד מועד צמצמה את התקלות  והנכונות של עובדי הרשות לסייע בכל מזג אוויר עזרה מאד במתן פתרונות מהירים ויעילים לתושבים בקרית טבעון. במועצה יש עובדים מסורים שפועלים, מסדרים ומתקנים בשבילכם ולמענכם, וימשיכו לעשות זאת גם בסערה הבאה".

חשוב לציין, תושבים אשר ברשותם פח אשפה מהדגם הישן - קוביית בטון/"יבש / רטוב" – מתבקשים לוודא שהפח יציב ושאינו נוטה ליפול. במידת הצורך לתקן את הדרוש תיקון ובאותה הזדמנות לבצע ניקיון כללי של כלי האצירה.
היערכות מקדימה תוך ריכוז מאמץ מושכל, יסייעו בהתמודדות טובה יותר עם בעיות שעלולות להיווצר בעת מזג אוויר קיצון. לכל שאלה או בעיה יש לפנות למוקד המועצה בטלפון 04-9539239.

 

טיפול בהצפה בסוף רחוב הנרייטה סאלד

 

טיפול בעץ שנפל

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד