מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
20:12   6/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית

ועדת אכיפה רשותית: מועצה - משטרה

6/12/2018
ועדת אכיפה רשותית: מועצה - משטרה (הגדל)

ועדת אכיפה רשותית: מועצה - משטרה לסיכום שנת 2018, עם הפנים קדימה לשנת 2019
ליאת רייכמן מנהלת תכנית "הרשות החדשה למאבק באלימות, סמים ואלכוהול": "שיתוף פעולה פורה וענייני בין משטרת ישראל ונציגי מחלקות המועצה מביא ליצירת ביטחון אישי מקיף לתושב"


 

מנהלת תכנית "הרשות החדשה למאבק באלימות, סמים ואלכוהול" ליאת רייכמן, הובילה במהלך חג החנוכה את ועדת האכיפה מטעם "הרשות החדשה למאבק באלימות, סמים ואלכוהול" בראשות מנכ"ל מועצת קרית טבעון  וסגן מפקד תחנת המשטרה בזבולון. עוד השתתפו בוועדה: נציגים רבים מתחנת משטרת זבולון ומנקודת המשטרה בקרית טבעון, מנהלים ונציגי מחלקות במועצה (רווחה, חינוך, נוער, פניות ציבור וביטחון) ואחרים.  התנהל סיעור מוחות למציאת פתרונות משותפים לכלל הצרכים כמו גם, היכרות עם צרכי השטח, איגום משאבים, הצורך בחינוך הילדים והנוער  במיוחד כנגד נסיעה פרועה באופניים חשמליים, התנהגות בהסעות, מניעת ונדליזם והתמודדות נכונה עם אלימות פיזית ומילולית.
מפקד גזרת טבעון פקד אביעד כהן וקב"ט המועצה אלי זיו סיכמו את הפעילות במהלך שנת 2018 עם הפנים למשימות המתוכננות לשנת 2019.  הוועדה תתכנס מספר פעמים בשנה, בכדי לבחון את הסוגיות שעלו וליצור שיתופי פעולה נוספים עם מעגלים שונים בקהילה ובמערכת החינוך.
ליאת רייכמן: "בקרית טבעון יש מגוון עשיר של אפשרויות להתנדבות בשיתוף גופי הביטחון כמו: סיירת הורים, יחידת ג'יפאים ומשמר שכונתי, גופים בהם כל אחד מהתושבים יכול למצוא את עצמו כשותף מלא ליצירת תחושת ביטחון עבור מעגלי הקהילה השונים. מהצד שלנו, זה הזמן לצאת וללמוד את הנושאים שעלו, לבחון עלויות ופתרונות ולתת מענה מדויק יותר אל מול הבעיות והצרכים שעלו בוועדה".


 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד