מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:25   21/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

יום שיא: נערך יום קהילה - משטרה

27/06/2017
יום שיא: נערך יום קהילה -  משטרה (הגדל)

יום שיא: נערך יום קהילה -  משטרה בטבעון


גילה דינר: "תודה מיוחדת לפקד אביעד כהן על ההובלה במרץ ובהתלהבות תוך הקפדה על כל הפרטים ולמש"ק אילן קדוש על הקשר המקצועי והרגיש עם בתי הספר והגנים במפגשי הלמידה, ובאחריות ומעורבות בהכנת יום השיא
"

 

ברחבת גן המייסדים בקרית טבעון נערך בשבוע שעבר מפגש ססגוני של  יום קהילה – משטרה לילדי הגנים ביישוב וילדי הגנים בבוסמת טבעון, בסימן שכנות טובה ומכבדת. היוזמה החשובה של משטרת ישראל בשיתוף מחלקות החינוך במועצות המקומיות של שני היישובים, מחלקות הפיקוח ובסיוע צוות עובדי התפעול, היא  הזדמנות לילדי ישראל להיחשף לצד הידידותי והבטוח של המשטרה ובמטרה לשנות  את יחסי החשד והפחד ולבנות  מערכת יחסים פתוחה, חברית ומקצועית. 

האירוע היה בהשתתפות ראש המועצה דוד אריאלי, ראש מועצה בוסמת טבעון מוניר זבידאת, מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר, מנהלת מדור גנים ליאת רייכמן, קב"ט המועצה אלי זיו, הקב"ט במועצת בוסמת טבעון עמאד סואעד, מפקד תחנת זבולון נצ"מ קובי קרני, פקד אביעד כהן, רס"ב אילן קדוש, צוותי החינוך ואחרים. 

הפעילות הייתה עשירה, הילדים שיתפו פעולה ונחשפו ליחידות השונות כמו: יחידת הכלבנים, יחידת הפרשים, חבלן משטרתי ועוד.
יש לציין כי לאורך שנת הלימודים הילדים עברו תהליך של למידה בהדרכת המש"ק היישובי אילן קדוש והאירוע המסכם היווה אירוע שיא. 

לדברי מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר, קרית טבעון ובוסמת טבעון חרתו על דגלן את דו הקיום וטיפוח יחסי שכנות טובים ומכבדים "ואכן הצלחנו לממש זאת בשני המפגשים שנערכו בישובים אלו לאחרונה" אמרה. 

"ילדים, צוותים חינוכיים, פעילים חינוכיים, פעילים בקהילה, בעלי תפקידים מובילים ציבוריים – בשיתוף פעולה ובשאיפה כנה לשלב את כוחה המקורי של המשטרה, הרוח האנושית שבה, עם החתירה לחיים בדו קיום. 

תודה מיוחדת למפקד נקודת קרית טבעון פקד אביעד כהן, על ההובלה במרץ ובהתלהבות תוך הקפדה על כל הפרטים – קטנים כגדולים, ולמש"ק אילן קדוש על הקשר המקצועי והרגיש עם בתי הספר והגנים במפגשי הלמידה, ובאחריות ומעורבות בהכנת יום השיא. גאווה לקרית טבעון וכבוד גדול למשטרת ישראל!" 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד