מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:05   1/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

מתרגלים מוכנות לרעידת אדמה

27/06/2017
תרגיל התמודדות עם רעידות אדמה במסגרת אימון סער (הגדל)

טבעון תרגלה הערכות ומוכנות לרעידת אדמה

קב"ט המועצה אלי זיו: "חשוב להדגיש כי ברמה  האישית, כל אזרח צריך להיות מודע כיצד הוא נערך במרחב הפרטי כולל: הצטיידות במים, מזון, ציוד וכדומה. כל אדם צריך וחייב לבחון האם הוא מוכן וערוך למצבי חירום"

במסגרת התרגיל הארצי שהתקיים במהלך כל השבוע שעבר,  תרגלה מועצת קרית טבעון ביום רביעי הערכות ומוכנות לרעידת אדמה בישראל. הניסיון שנצבר בעולם מוכיח שהיערכות מוקדמת של הציבור לקראת רעידת אדמה והתנהגות נכונה בעת התרחשותה הצילו חיים ומזערו את הנזק.  

התרגיל נערך בהשתתפות מנכ"ל המועצה יאיר אודם, קב"ט המועצה אלי זיו, מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר,  מנהל הבינוי עמי שי, מנהלת התפעול איילת לשם, מנהל המחסנים אלי שרירא, אחראית פניות ציבור ענת גלעדי, מנהל תברואה וגינון אמוץ זרטל, מנהל השירות הפסיכולוגי הדר ארז, עו"ס קהילה והתנדבות אילנית רף ועוד עובדי מועצה אחרים. כמו כן הגיע נציג המשטרה פקד אביעד כהן, נציג מעיינות העמקים יהודה סיסו ומפיקוד העורף קנ"ר מפרץ מחוז חיפה סגן עדי פרג'י ונציג היקל"ר (קצין קישור בין הרשות לפיקוד העורף) רס"ן יאיר שמעוני (מיל).
במסגרת התרגיל ועל פי הנחיות שהתקבלו מפיקוד העורף תרגלו מנהלי המכלולים במשך מספר שעות תרחיש מתגלגל המדמה רעידת אדמה כולל פגיעה במבנה מגורים ביישוב, שריפה, פגיעה בתשתיות מים וביוב  פינוי תושבים וכל המשתמע מכך. במהלך התרגיל נערך פיקוד העורף בשיתוף צוות המועצה ואחרים להתמודדות עם מרכיבי האירוע.  

קב"ט המועצה אלי זיו: "התרגיל מבוצע בכל הארץ במטרה להגביר את מוכנות העורף וכהכנה למצבי חירום. ככול שמתאמנים יותר, שומרים על רמה גבוהה יותר של ביצוע ואני שמח שאצלנו במועצה רמת המוכנות היא גבוהה מאד. 

חשוב להדגיש כי ברמה  האישית כל אזרח צריך להיות מודע כיצד הוא נערך במרחב הפרטי כולל: הצטיידות במים, מזון, ציוד וכדומה. כל אדם צריך וחייב לבחון האם הוא מוכן וערוך למצבי חירום. השאיפה שלנו היא שהתרגול יתרום ליעילות ולשיפור התמודדות הצוותים עם אירוע חרום  ובכוונתנו ליישם את התובנות שעלו בתרגיל". 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד