מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:25   18/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

סרט: המיילדת The Midwife

18:00

סרט: המיילדת The Midwife

20:15

שומרים על בטיחות הילדים בדרך לבית הספר

28/03/2017
שומרים על בטיחות הילדים בדרך לבית הספר (הגדל)

שומרים על בטיחות הילדים בדרך לבית ספר ואוכפים חניות על מדרכות גם ברחובות הצדדים

פרדיס: "לא נחכה שמישהוא ייפגע בשל התופעה הזו ונאכוף אותה. נמנע את הסכנה ונקווה שהציבור יעשה הכל למיגור התופעה כמו גם מפגעים אחרים היכולים חלילה לסכן ילדים, אימהות , נהגים ועוברי אורח"

בישיבת הנהלת מועצת קרית טבעון, שנערכה השבוע, החליטו החברים כי במטרה לשמור על בטיחותם של הילדים בדרך לבית הספר, וביטחונם של הולכי הרגל בכלל, מחלקת הפיקוח ברשות תבצע  אכיפה של חנית רכבים על מדרכות, גם ברחובות הצדדים, החל מהשעה 7 בבוקר.

חוק העזר אוסר חניה על מדרכה באופן גורף, אולם בפועל עד היום, בין השעות 19:00 בערב ל-9:00 בבוקר, לא בוצעה אכיפה משמעותית בנושא.  יחד עם זאת, כאשר רכב חונה על המדרכה, בעל הרכב פוגע בזכות הדרך של הולכי הרגל בכלל, ובפרט הוא פוגע בזכותם של הורים עם עגלות, ילדים, נכים ואו קשישים לנוע בבטחה. בעל רכב החונה על מדרכה חייב לקחת בחשבון שהוא עלול לקבל קנס על עברה חמורה זו.
סגן ראש המועצה אייל פרדיס: "קיבלתי עשרות פניות על מכוניות החונות ברחובות, שחוסמות שדה ראייה עד סכנת חיים. הן חוסמות מדרכות ולכן אמהות עם עגלות ונכים אינם יכולים לעבור ברחובות בבטחה. לעיתים רק בשל עצלות לחפש מקום חנייה בקרבת מקום. לא נחכה שמישהוא ייפגע בשל התופעה הזו ונאכוף אותה. נמנע את הסכנה ונקווה שהציבור יעשה הכל למיגור התופעה כמו גם מפגעים אחרים היכולים חלילה לסכן ילדים, אימהות , נהגים ועוברי אורח".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד