מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:13   21/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

כנס תושבים למניעת שריפות בבית ובחצר

27/02/2017
כנס תושבים למניעת שריפות בבית ובחצר (הגדל)

נערך כנס תושבים למניעת שריפות בשטחים פרטיים ובטיחות אש בבתי מגורים 


מת"ח כיבוי אש  בקרית טבעון רש"פ ישראל גירון
: "חשוב לי לתת לכם התושבים, את כל הכלים וכל המידע על מנת שתדעו כיצד ניתן להתמודד עם אירועי אש וכיצד ניתן למזער ולצמצם נזקים על ידי הצבת גלגלון מים, גלאי עשן, ניקיון החצר, גיזום ועוד אלמנטים שעלותם נמוכה ויש בהם כדי לעשות שינוי". 

 

כנס תושבים למניעת שריפות בשטחים הפרטיים ובבתי התושבים נערך השבוע באולם צוותא בקרית טבעון. בכנס השתתפו קב"ט המועצה אלי זיו ומת"ח כיבוי אש בקרית טבעון רש"פ ישראל גירון שהסבירו את מטרות המפגש, דובר מחוז חוף ותחנת חיפה כבאות אש , להב אורי ציבוטרו וקצין יערות מחוז חוף להב דני אטיאס הציגו המלצות כבאות אש למניעת שריפות בשטחים פרטיים ובטיחות אש בבתי מגורים, יפתח גלעדי סגן יושב ראש ועדת ביטחון במועצת קרית טבעון ונציג מתנדבי הכיבוי בקרית טבעון סיפר את חוויותיו כמתנדב באירועי השריפה בחיפה ובזיכרון יעקב ואיתן קואל תושב פרויד בחיפה, שביתו נשרף, סיפר את חוויות מאותו היום והציג לקחים שהוא ממליץ ליישם בעקבות כך. 

ישראל גירון: "זה ערב ראשון מסוגו שנעשה באזור והוא יוזמה שלנו בעקבות השריפות הקשות שהיו בזיכרון יעקב ובחיפה בחודש נובמבר 2016. חשוב לי לתת לכם התושבים, את כל הכלים וכל המידע על מנת שתדעו כיצד ניתן להתמודד עם אירועי אש וכיצד ניתן למזער ולצמצם נזקים על ידי הצבת גלגלון מים, גלאי עשן, ניקיון החצר, גיזום ועוד אלמנטים שעלותם נמוכה ויש בהם כדי לעשות שינוי".

אלי זיו: "הכנס שצוות כיבוי אש יזמו השבוע היה מאד מקצועי וממוקד בנושא הדרכת התושבים כיצד עליהם לשמור על המרחב הפרטי שלהם, כאשר הובהר כי המרחב הציבורי הוא באחריות הרשות המקומית. אחד הלקחים החשובים שהציגו הדוברים בכנס היה חשיבותם המהותית של המתנדבים בסיוע לצוות הכיבוי ואנו מזמינים תושבים, המעוניינים בכך, להצטרך למערך המתנדבים האיכותיים שיש לנו במועצה המקומית קרית טבעון".
קיום הכנס החשוב הינו פרי שיתוף פעולה בן מחלקת ביטחון ופיקוח במועצה המקומית, כבאות אש מחוז חוף ותחנת חיפה ורשת המתנ"סים בקרית טבעון
. יש לציין כי מתוכנן מפגש נוסף בעתיד הקרוב.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד