מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:20   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

מפקד חדש לנקודת המשטרה בטבעון

22/12/2016
מפקד חדש לנקודת המשטרה בטבעון (הגדל)

מפקד חדש לנקודת המשטרה בקרית טבעון

פקד אביעד כהן : "שמתי לי למטרה לתת מענה אמיתי לבעיות המטרידות את האזרחים שומרי החוק ובתוך כך להעלות את תחושת הביטחון ושביעות הרצון משירותי השיטור הקהילתי בקרית טבעון"

פקד אביעד כהן   נכנס בימים אלה לתפקידו כמפקד נקודת המשטרה בקרית טבעון, הוא החליף את פקד דודי ניסני, שסיים את תפקידו לאחר כשנתיים  של פעילות במקום. פקד אביעד כהן, בעל תואר ראשון במנהל עסקים, בן 35, נשוי + 3 ותושב העיר נשר. כהן משרת 13.5 שנים במשטרה ובעברו מגוון רחב של תפקידים משטרתיים כגון: מפקד בסיס מתנדבים בטירת הכרמל, סייר, סגן קצין יחידה בתחנת המשטרה בחיפה, קצין יחידה בתחנת חדרה, סגן ראש שלוחת מחוז חוף ביחידת המשא ומתן המשטרתית ומעתה כאמור יפקד על הנקודה בקריה.
עם כניסתו לתפקיד ערך פקד כהן מספר מפגשי הכרות ברשות המקומית, בניהם נפגש עם ראש המועצה דוד אריאלי, קב"ט המועצה אלי זיו ועוד מנהלים בכירים במועצה המקומית וברשת המתנ"סים ביישוב.
ראש המועצה דוד אריאלי איחל לפקד כהן הצלחה רבה בתפקידו "הצלחתך היא הצלחתנו" אמר,  "שמירה על ביטחונם הפיזי של תושבי קרית טבעון כמו גם על רכושם הן מטרות בעלות חשיבות עליונה ואנו נמשיך לשתף פעולה ולסייע למשטרה לבצע את תפקידה בדרך הטובה ביותר."
פקד כהן: "עם כניסתי לתפקיד, שמתי לי למטרה לתת מענה אמיתי לבעיות המטרידות את האזרחים שומרי החוק ובתוך כך להעלות את תחושת הביטחון ושביעות הרצון משירותי השיטור הקהילתי בקרית טבעון. מכאן אני שולח קול קורא לתושבים להצטרף ולהתנדב ביחידת הג'יפים המוערכת שלנו. בברכת חג אורים שמח".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד