מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:04   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

כבוד! הענות מדהימה של מתנדבים בטבעון

1/12/2016
כבאים (הגדל)

כל הכבוד! בקרית טבעון נרשמה הענות מדהימה של מתנדבים לתצפיות וסיורים בשטח, למניעת שריפות
ראש המועצה דוד אריאלי בביקור בחמ"ל: "מרגש אותי לראות את כמות המתנדבים העצומה. כל כך הרבה תושבים שאכפת להם הגיעו ועשו משמרות ביום ובלילה. שיתוף פעולה באמת מרשים ומקור לגאווה. תודה גדולה גם לעובדי המועצה שעבדו ללא הפוגה 24 שעות ביממה. תודה לכולם"


מעל 300 מתנדבים בוגרים ועשרות בני נוער מקרית טבעון התנדבו במהלך הימים האחרונים לסיורים בשטח, לאורך הוואדיות ובתוך החורש, כמו כן אוישו 8 נקודות תצפית ברחבי הקריה. המתנדבים בהם גם יחידת הג'יפאים ויחידת הכיבוי ביצעו משמרות סביב השעון ופעלו משעות הערב ועד לשעה 6 בבוקר למחרת, כולל בסוף השבוע.
בשל הרוחות העזות, מזג האוויר היבש, החשש המוגבר להצתות ובמטרה למנוע שריפות חורש ויער הוחלט בישיבת מטה החרום במועצה, בשיתוף כבאות והצלה ומשטרת ישראל, להמשיך ולקיים את הסיורים בשטח. כזכור, במועצת קרית טבעון הערכות החלה כבר ביום חמישי שעבר, המתנדבים הרבים הצטרפו למנהלי המועצה והעובדים  במחלקות השונות שעבדו סביב השעון במטרה להתמודד עם החשש להצתות ביערות סביב הקריה. 
היכולת לתצפת על כול היישוב מאפשרת להבחין גם באירוע הקטן ביותר,  כי כל התלקחות קלה עלולה להפוך לשריפת ענק. גם עגלת הכיבוי וצוות המתנדבים של כיבוי אש היו בכוננות. לדברי ישראל גירון מפקד תחנת הכיבוי בקרית טבעון המתנדבים של כב"א, שלאחרונה עברו קורס ייעודי בהתמודדות עם שריפות, סייעו רבות לכיבוי השריפות הן בזיכרון יעקב והן בחיפה.
גירון: " לוחמי האש עבדו  בכוננות למקרה חרום וכן יחידת הג'יפאים ואנשי נקודת המשטרה ביישוב תודרכו ונערכו להתמודדות עם שריפה. כמות האירועים ברחבי הארץ היתה בלתי נתפסת ואני מצדיע  ללוחמי האש ומודה לכל המתנדבים שעשו ועושים עבודה נפלאה. תודה מיוחדת גם ללוחמי האש מקפריסין ומיון, שסייעו לנו רבות בהתמודדות עם הלהבות."
ראש המועצה דוד אריאלי בביקור בחמ"ל אמר: "מרגש אותי לראות את כמות המתנדבים העצומה. כל כך הרבה תושבים שאכפת להם הגיעו ועשו משמרות ביום ובלילה. שיתוף פעולה באמת מרשים ומקור לגאווה. תודה גדולה גם לעובדי המועצה שעבדו ללא הפוגה 24 שעות ביממה. תודה רבה לכולם".
קב"ט המועצה אלי זיו: "אנו שבים ומבקשים את תושבי הקריה לשמור על ניקיון החצר והסביבה הקרובה, להימנע מהשלכת פסולת וגזם. כמו כן, לוודא שיש צינור מים סמוך, במיוחד בבתים הגובלים עם חורשות אורנים, אלונים וואדיות וכד'.
כמובן לא לשרוף גזם או כול דבר אחר בחצר הבית ויש להימנע מהדלקת מדורות ואו מנגלים ביערות או בוואדיות ביישוב.
על כול חשש ולו הקטן ביותר אנא דווחו למוקד 106 בטלפון 04-9539239
מידע נוסף, סרטון הדרכה, שאלות ותשובות ועוד ניתן למצוא באתר המועצה ktv.org.il

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד