מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:39   19/4/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

נערכים להתמודדות מיטבית עם שריפות

23/11/2016
תצפיתנים-במועצה נערכים להתמודדות מיטבית עם שריפות (הגדל)

במועצה נערכים להתמודדות מיטבית עם שריפות
ראש המועצה דוד אריאלי: "שמירה על חיי אדם וחיים בכלל, כמו גם על רכושו של כול תושב ביישוב הינן משימות בעלות ערך רב וחשוב לשים לב"


בעקבות מזג האוויר הקיצון, השריפה בזיכרון יעקב ובאזורים אחרים נוספים, גם במועצת המקומית קרית טבעון נערכים להתמודדות מיטבית עם שריפה. כידוע, המבנה הטופוגרפי של הקריה והעובדה שהיא טובלת בחורש, מחייבת את הרשות להתייחס לנושא בכובד ראש.
השבוע ומהלך הימים הקרובים, בשל הרוחות העזות והחשש מהצתות, הפקחים ובני נוער מתנדבים מתצפתים על היישוב ממגדלי המים ברמת טבעון ובמרכז ההנצחה, במטרה לזהות ולהבחין ביתר קלות אם פרצה שריפה או קיים אירוע עשן באזור. 
לדברי קב"ט המועצה אלי זיו זו אחת הדרכים היעילות והאפקטיביות  למניעת שריפות. היכולת לתצפת על כול היישוב מאפשרת להבחין גם באירוע הקטן ביותר.  כידוע, התלקחות קלה עלולה להפוך לשריפת ענק.
בנוסף, עגלת הכיבוי נבדקה, רכב שטח של המועצה נימצא בכוננות לגרירתה בשעת הצורך, צוות מתנדבים של כיבוי אש נמצאים בכוננות למקרה חרום וכן יחידת הג'יפאים ואנשי נקודת המשטרה ביישוב תודרכו ונערכו להתמודדות עם שריפה, אם חלילה תפרוץ.
ראש המועצה דוד אריאלי: "שמירה על חיי אדם וחיים בכלל, כמו גם על רכושו של כול תושב ביישוב הינן משימות בעלות ערך רב וחשוב לשים לב".
אנו מבקשים וממליצים לתושבי הקריה לשמור על ניקיון החצר והסביבה הקרובה, להימנע מהשלכת פסולת וגזם. כמו כן, לוודא שיש צינור מים סמוך, במיוחד בבתים הגובלים עם חורשות אורנים, אלונים וואדיות וכד'  וכמובן לא לשרוף גזם או כול דבר אחר בחצר הבית.  בנוסף, תודרכו רכזי תנועות הנוער ביישוב כי  יש להימנע מהדלקת מדורות ואו מנגלים ביערות או בוואדיות ביישוב.
על כול חשש ולו הקטן ביותר אנא דווחו למוקד 106 בטלפון 04-9539239
בני נוער ואחרים המעוניינים להתנדב ולסייע מוזמנים לפנות למשרד קב"ט המועצה בטלפון: 04-9539279

ראו גם הנחיות התנהגות בזמן שריפה באתר המועצה

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד