מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:26   21/2/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

פלאי העולם העתיק

מפלי מים ענקיים10:30

הזעם והחמלה

אורנה בן דור19:30

דלג על Ticker
Ticker

פרויקט "נאמני חיים" מגיע לקרית טבעון

10/05/2016
פרויקט "נאמני חיים" מגיע לקרית טבעון (הגדל)

פרויקט "נאמני חיים" של מד"א מגיע לטבעון

יוזמה משותפת של המועצה המקומית, מד"א ומשרד הבריאות לחיזוק הרשת הרפואית ביישוב 

נפתחה ההרשמה לקורס מגישי עזרה ראשונה – "נאמני חיים", בקרית טבעון, במטרה לחזק את הרשת הרפואית ביישוב, יוזמה משותפת של המועצה המקומית, מד"א ומשרד הבריאות.
תושבים המעוניינים לקחת חלק בפרויקט, יזכו להכשרה בהיקף של 20 שעות - קורס הדרכה בסיסי, אשר יספק  למשתתפים את הכלים להעניק מענה ראשוני הולם בשעת צורך. 
האזרח שעבר הכשרה יתקין יישומון (אפליקציה) בטלפון הנייד שברשותו, בעת הצורך היישומון יאתר את כל "נאמני החיים" הנמצאים במרחק של דקות ספורות מהמקום בו דווח למוקד מד"א על חולה הזקוק להחייאה ותזניק אותם למקום, במקביל להזנקת צוותי מד"א.
כל נאמן שעבר את ההכשרה בהצלחה יקבל: כרטיס מגנטי של נאמן חיים במד"א, אפוד זיהוי זוהר על פי הכשרתו וכן ציוד התואם את ההכשרה.
הקורס יתקיים בקרית טבעון. מפגש הסברה ראשוני יערך בחודש יוני, לאחר שתתגבש קבוצה של מתנדבים. מוזמנים להירשם במשרדי מחלקת הביטחון.
אלייה יהודה 04-9539279, או במייל 
eliya@kiryat-tivon.muni.il
תושבים המעוניינים בהרחבת הידע ולהתמחות כחובשים,  נהגי אמבולנס או חובשים על אופנוע, מוזמנים להירשם  לקורס מעמיק שיארך מספר חודשים. הרשמה דרך אתר מד"א בכתובת 
mdais.org
קב"ט המועצה אלי זיו:
"ביישוב כמו קרית טבעון, בו אחוז די גבוה  של קשישים, חשוב לנו להרחיב את מעגל המתנדבים בחירום וגם חשוב לקבל סיוע במקרים כמו: תאונות דרכים ופציעות אחרות. הקורס הינו מקיף ומקצועי וכאמור, יכול להציל חיים."  

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד