מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
23:31   15/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

אמהות רעות 2: לשרוד את החג A Bad Moms Christmas

22:00

במשרד החקלאות אישרו תכנית קווי חיץ

24/12/2015
במשרד החקלאות אישרו תכנית קווי חיץ (הגדל)

הבורר: במשרד החקלאות אישרו את תכנית קווי חיץ בקרית טבעון 

 

סימון העצים שייבחרו לכריתה ולגיזום יהיה בנוכחות נציג מועצה, נציג תושבים, עורך התכנית, הקבלן המבצע ובתיאום עם נציג משרד החקלאות וקק"ל

 

אושרה תכנית קווי החיץ למניעת  התפשטות אש בקרית טבעון וזאת בהתאם להחלטתו של הבורר - היערן הראשי של משרד החקלאות. האישור נתקבל בשבוע שעבר. 

כזכור, בעקבות ערר שהוגש למשרד החקלאות בדבר כריתת עצים ליצירת קווי חיץ ביערות של קרית טבעון, נערכה בוררות אשר במסגרתה ביום 12.11.15נערך שימוע וסיור בשטח.  תוצאות הבוררות הגיעו בשבוע שעבר וכאמור התכנית אושרה. 

בהחלטה נכתב בין שאר כי: "מסמך העקרונות כפי שהוצג על ידי חנוך בורגר, יחד עם העקרונות המובאים להלן יהיו העקרונות על פיהם העבודה תתבצע בשטח. 

המועצה תגיש עדכון לצורך הנפקת הרישיון החדש ותציין בו הערכה מדויקת יותר של מספר העצים, כולל מיקום ברמת פוליגונים. במידה ובפועל יכרתו יותר עצים, תוגש בקשה נוספת להשלמת הכמויות. 

הדרישה לסקר עצים נידחת בשל העובדה שהדבר גוזל זמן, משאבים כספיים ובפועל אינו מעשי. 

סימון העצים שייבחרו לכריתה ולגיזום יהיה בנוכחות נציג מועצה, נציג תושבים, עורך התכנית, הקבלן המבצע ובתיאום עם נציג משרד החקלאות וקק"ל.
מחלוקות שייצרו בתהליך לעניין עצים ספציפיים, יוכרעו על ידי עורך התכנית – חנוך בורגר וכן יודגשו ההבדלים בין עצי חורש לעצי מחט. 

ראש המועצה דוד אריאלי: "אנו שמחים על ההחלטה אשר בפועל מקבלת את תכנית העבודה של חנוך בורגר כלשונה. כמו כן, נתקבלו עקרונות העבודה אותם הציגה המועצה וגם אין דרישה לבצע סקר עצים. אנו מאמינים כי לא יהיה צורך בבקשה נוספת לכריתת עצים (מעבר למה שכתוב בהיתר), אך במידה ויתברר כי קיים צורך, נגיש רישיון מחודש לאותם עצים. חשוב להבהיר כי לאורך כל הדרך אגף התפעול במועצה יבצע פיקוח צמוד לפרויקט וכפי שהבטחנו, נציגי התושבים ילוו את התהליך הן בסימון העצים לפני כריתה והן בלווי הפיקוח, ככל שזה יתאפשר . ואנו חוזרים ומדגישים כי תכלית הפרויקט היא קודם כל, שמירה על חיי אדם". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד