מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:09   25/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

מידע אמין על מין

מרצה: שלומית הברון20:30

הכשרה למתנדבים בסיירת הורים

6/12/2015
הכשרה למתנדבים בסיירת הורים (הגדל)

נערכה הכשרה למתנדבים בסיירת הורים

בקרית טבעון יש 25 הורים מתנדבים. להצטרפות לסיירת ההורים – גל רוזנטל – 054-5654060 

 

השבוע התקיים במעון גילעם בקרית אתא מפגש הכשרה ראשון למתנדבי סיירת ההורים בקרית טבעון.  עוד השתתפו: מנהל מחלקת הביטחון וקב"ט המועצה אלי זיו, מנהלת יחידת הנוער ותכנית עיר ללא אלימות לילך דרמון, חברת המועצה ויו"ר ועדת הנוער ביישוב שחר דבי, מדריך המוגנות נמרוד ימיני ורכזת בית הנוער פיש רינת טרכטנברג. 

את המפגש הוביל קצין הנוער של תחנת המשטרה בזבולון – גברי בן עוזיאל. במסגרתו נפגשו המתנדבים עם מנהל המעון וקיבלו הסבר על המקום ועל הנערים המתגוררים בו.
לילך דרמון: "שמענו, למדנו והכרנו את בני הנוער הנמצאים בקצה של החברה הישראלית
. אומרים שהקצוות תמיד אומרים משהו גם על המרכז ואכן יש הרבה מה להבין וללמוד מסיפורי הקצה על מצבה של החברה בישראל. המקום מרתק וחשוב בעשייתו. תודה לגל רוזנטל רכז "סיירת ההורים", ולכל ההורים המתנדבים, לשחר דבי שלוקחת חלק פעיל בכל תחומי הנוער בישוב, ולאלי זיו שהינו שותף מלא לכל פעילות סיירת ההורים ותכנית עיר ללא אלימות ביישוב. 

סיירת ההורים היא התכנית הוותיקה ביותר בתכנית "עיר ללא אלימות". בקרית טבעון יש 25 הורים מתנדבים והם עוברים הדרכה והכשרה פעמיים בשנה. 

השנה תכנית "עיר ללא אלימות" תשים דגש רחב על תרבות הדיווח למשטרה, משמעות הדיווח לטיפול יעיל באירועים, חשיבותו להצלת חיים ושינוי התפישה - דיווח אינו הלשנה. להצטרפות לסיירת ההורים – גל רוזנטל – 054-5654060 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד