מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:46   22/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

מתגברים נוכחות במוסדות החינוך

19/10/2015
מתגברים נוכחות במוסדות החינוך (הגדל)

מתגברים נוכחות במוסדות החינוך 

המועצה המקומית קרית טבעון נערכה להתמודדות עם המצב הביטחוני המורכב השורר בימים אלה בארץ
המועצה המקומית קרית טבעון נערכה בכל מוסדות החינוך בקריה, בתי ספר וגני ילדים, להגברת הביטחון האישי של הילדים ולהתמודדות יעילה עם המצב הביטחוני המורכב השורר בימים אלה בארץ - כך נקבע בישיבה שנערכה עם מנכ"ל המועצה יאיר אודם ומנהלי המחלקות השונות במועצה.
במסגרת ההערכות וביוזמת קב"ט המועצה אלי זיו, בכל בוקר המנהלים ברשות לקחו חלק פעיל וסייעו באבטחה, בשיתוף פעולה מלא עם חברי יחידת הג'יפאים הם תגברו את הנוכחות במוסדות החינוך ביישוב.
בנוסף, נשכרה על ידי המועצה ניידת עם מאבטח, פקח ושוטר אשר ערכו סיורים ברחבי הקריה ונתנו  מעטפת ביטחון נוספת להתמודדות עם המצב.
מפקד יחידת הג'יפאים
אהד פלד: "
לאור המצב הביטחוני בתקופה האחרונה יחידת הג'יפאים  הגבירה את פעילותה באופן ניכר ברחבי הקריה למניעת פח"ע כולל אבטחת תלמידים בשעות ההגעה לבתי הספר בקריה. כתושב וכמפקד היחידה אני פונה לתושבי הקריה העונים על דרישות היחידה לבוא ולהתנדב ביחידה על מגוון פעילותיה הרבות".
אלי זיו: "אנו קוראים לתושבים לגלות ערנות ולדווח למשטרה בכל אירוע חריג וכן להודיע לקב"ט המועצה ולמוקד. אנו ערוכים להגיע לכל אירוע במהירות האפשרית. נודה על שיתוף פעולה ועל התנדבות של תושבים לסייע."
 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד