מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:52   14/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

מפגש המשך עם ד"ר עידן פורת על העתיד התחבורתי של טבעון

00:00

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

פסטיבלים חובקי עולם

מרצה: יואל שתרוג.10:30

הצגה - אריה הספרייה

17:00

סרט: רק האמיצים ONLY THE BRAVE

20:30

תרגיל: התמודדות עם הריסת מבנה מגורים

7/06/2015
תרגיל: התמודדות עם הריסת מבנה מגורים (הגדל)

תרגיל נקודת מפנה 15: התמודדות עם הריסת מבנה מגורים

חשובה המודעות האישית של כל אחד ואחת מהתושבים, כיצד הם נערכים במרחב הפרטי, כולל תרגול ריצה למקלטים או למרחב המוגן, הצטיידות במים, מזון, ציוד וכדומה

 

 

תרגיל עורף לאומי - נקודת מפנה 15 התקיים לאורך כל השבוע האחרון במועצת קרית טבעון וביום שלישי נערך בחמ"ל המועצה תרגול אירוע חירום. השתתפו: ראש המועצה דוד אריאלי, מנהלי המועצה ועובדים, נציגי פיקוד העורף, נציג מעינות העמקים ומתנדבים.

במסגרת התרגיל ועל פי הנחיות שהתקבלו מפיקוד העורף תרגלו מנהלי המכלולים במשך מספר שעות תרחיש בו נפגע בניין מגורים ביישוב, כולל פגיעה בתשתיות מים וביוב וכל המשתמע מכך. במהלך התרגיל נערך פיקוד העורף בשיתוף צוות המועצה והמתנדבים להתמודדות עם מרכיבי האירוע.

בסיום, רס"ן יאיר שמעון מהיקל"ר (קצין קישור בין הרשות לפיקוד העורף) שיבח את מוכנות המועצה לחירום ואת עבודת המכלולים וכן את שיתוף הפעולה בין הצוותים. "הנכונות של עובדי הרשות כולל המתנדבים" אמר יאיר, "היא חשובה ומשמעותית". בנוסף ציין, חשובה המודעות האישית של כל אחד ואחת מהתושבים כיצד הם נערכים במרחב הפרטי כולל תרגול ריצה למקלטים או למרחב המוגן, הצטיידות במים, מזון, ציוד וכדומה. "כל אדם צריך לבחון האם הוא מוכן וערוך למצבי חירום". סיכם.

במסגרת התרגיל בוצע גם תרגול פתיחה מהירה של כל המקלטים הציבוריים ביישוב כמו כן, בוצע תרגול ירידה למקלטים בכל מוסדות החינוך ומוסדות הציבור ביישוב.

ראש המועצה דוד אריאלי: "התרגיל מבוצע בכל הארץ, להגברת מוכנות העורף וכהכנה למצבי חירום. ככול שמתאמנים יותר, שומרים על רמה גבוהה יותר של ביצוע ואני שמח שאצלנו במועצה רמת המוכנות היא גבוהה מאד".

קב"ט המועצה אלי זיו הודה לכלל המשתתפים שלקחו חלק בתרגיל והסביר כי כל פעילות מסוג זה מטרתה לשפר את הקיים ובמקביל לבחון את הפערים. "בהתאם לתוצאות אנו מייעלים ומשפרים את התמודדות הצוותים עם אירוע בשעת חרום" אמר, והוסיף "אני רואה חשיבות רבה לקיום התרגילים בהשתתפות כל הגורמים הפועלים בשעת חירום ובכוונתנו ליישם את המסקנות שעלו בתרגיל".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד