מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:39   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

אלוף פיקוד העורף ערך ביקור בקריה

11/03/2015
אלוף פיקוד העורף ערך ביקור בקריה (הגדל)

אלוף פיקוד העורף ערך ביקור בקרית טבעון 

מפקד פיקוד העורף האלוף איל איזנברג, הגיע לפני מספר ימים  לביקור במועצת קרית טבעון במסגרת סבב פגישות באזור הצפון. השתתפו במפגש: ראש המועצה המקומית דוד אריאלי, מנכ"ל המועצה המקומית יאיר אודם, מנהל תחום חירום, בטחון ופיקוח אלי זיו, מזכירת מח' בטחון ופיקוח עופרה קרקליס, מפקד מחוז חיפה אל"מ מוניר עמאר, מפקד נפת המפרץ אל"מ (מיל') איציק בילט,  מפקד יקל"ר קרית טבעון רס"ן (מיל') יאיר שמעון, ראש ענף אוכלוסייה מחוז חיפה רס"ן אילן נפתלי, ראש ענף חומרים מסוכנים בפיקוד העורף רס"ן יניב וולפר, ראש מדור רשויות בפיקוד העורף רס"ן הדס שמעון, קנ"ר מפרץ בפיקוד העורף סגן אמיר חלבי.  

במסגרת המפגש ציין האלוף אייזנברג כי קרית טבעון צריכה להתמודד עם אתגרים לא פשוטים - פגעי טבע {רע"ד, שריפות} או איום מלחמתי. ככל שהרשות תהיה ערוכה לכל תרחיש מראש, יצטמצמו הפערים ויקטן הנזק ברכוש ובנפש. בנוסף הדגיש האלוף כי קרית טבעון התברכה באנשים טובים ובאחוז מתנדבים גבוה, דבר שאינו שגרתי ברשויות. 

אריאלי: "לרשות המקומית קרית טבעון רמה גבוהה של מוכנות, יחד עם זאת,  אנו מודעים לפערים ונשמח לקבל כל סיוע בנושא. ישנה היום מערכת דרישות אדירה מצד מש"מ בין אם זה בנושא בטיחות מוסדות חינוך, התמודדות עם שריפות או נגישות לנכים". 

אל"מ בילט סיפר כי לאחרונה הוקמה נפה חדשה – נפת המפרץ, מתוך הבנה שיש לתת מענה ממוקד  יותר לרשויות באזור הקריות ובמהלך חודש מאי יתקיים אימון בנפה אשר ישתלב לתוך נקודת מפנה.  

בסיום הדיון אמר אריאלי: "פיקוד העורף הינו גוף מקצועי וברמה מאוד גבוהה על כן יש חשיבות רבה למפגשים אלה. זו אחת הדרכים של הרשות ללמוד את הדרך להתגבר ולצמצם את הפערים הקיימים". 

וקב"ט המועצה אלי זיו הוסיף: "שמחתי לשמוע שחלק מהדרישות שהועלו על ידי הרשות המקומית יזכו לסיוע פיקוד העורף." 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד