מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
08:06   23/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 10:30

סרט: סטלין מת! The Death of Stalin

22:00

יחידת הג'יפאים עברו הדרכה מקצועית

15/02/2015
יחידת הג'יפאים עברו הדרכה מקצועית (הגדל)

העשרה: חברי יחידת הג'יפאים עברו הדרכה מקצועית


מש"ק נקודת המשטרה בקרית טבעון: "ההשתלמות הינה ראשונה מתוך סדרת של הדרכות מבצעיות אותם יקבלו מתנדבי היחידה"


חברי יחידת הג'יפאים מקרית טבעון עברו בשבוע שעבר השתלמות מקצועית בנושא "התנהגות מבצעית", המפגש התקיים באולם הספורט של "דור טבעון" ובמסגרת יום עיון בחסות תחנת המשטרה בזבולון. להדרכה הצטרף גם חבר מועצת קרית טבעון ויו"ר ועדת הביטחון החדש חן וייסמן.
חברי יחידת הג'יפאים בקרית טבעון מסייעים רבות לכוחות ההצלה באירועים השונים. ביחידה כ- 35 מתנדבים הפועלים במהלך השבוע ובאירועים חריגים, והכל בהתנדבות מלאה ומתוך רצון עז לתרום לקהילה.
במסגרת הפעילות שנערכה, התכנסו מעל עשריםחברים מהיחידה, על מנת לשמוע מפי מדריך כשירויות מבצעיות של תחנת זבולון רס"ב קובי חזן, הדרכה מקיפה ומעשית בנושא "התנהגות מבצעית", כולל מספר שיטות להשתלטות על חשודים במהלך פעילות שטח.
מש"ק נקודת המשטרה בקרית טבעון רס"ב אילן קדוש: "מתוך הערכה למתנדבים ובשאיפה לקדם ולשפר את הביצועים של צוות המתנדבים, הוחלט בתחנת משטרת זבולון על מתן השתלמות מקצועיות לחברים. ההשתלמות האחרונה, שנערכה בשבוע שעבר, הינה ראשונה מתוך סדרת של הדרכות מבצעיות אותם יקבלו מתנדבי היחידה. תודה לתחנת משטרת זבולון ולקובי חזן על הדרכה מעניינת ומקצועית".

תושבים, אשר ברשותם רכבי שטח ומעוניינים להתנדב ליחידת הג'יפים המובחרת, אנא צרו קשר טלפוני עם אחראי על המתנדבים בנקודת המשטרה בטבעון מאיר אמסלם בטלפון: 052-8692424

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד