מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:58   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

ועדת ביטחון: לחזק את המשמר האזרחי

9/11/2014
ועדת ביטחון: לחזק את המשמר האזרחי (הגדל)

ועדת ביטחון: לחזק את המשמר האזרחי
רס"מ מאיר אמסלם: "אנו קוראים לתושבי קרית טבעון, להצטרף לפעילות  התנדבותית מאתגרת ב"משמר האזרחי" 

 

חברי ועדת ביטחון בקרית טבעון התכנסו לפני מספר ימים בחדר ישיבות במועצה ודנו בנושא: "איך מחזקים את "המשמר האזרחי" בטבעון". 

בדיון השתתפו:  סגן יו"ר הוועדה יפתח גלעדי, מפקד נקודת המשטרה המקומית פקד דודי ניסני, מזכיר הוועדה קב"ט המועצה אלי זיו, מזכירת מח' פיקוח ובטחון עופרה קרקליס והחברים: אוהד פלד, שלומי שטרית, עמית ורמוס, אסף שפירא ומשה מצליח. 

בקרית טבעון היתה קבוצת מתנדבים גדולה שתרמה מזמנה לטובת "המשמר האזרחי". הם ערכו סיורים ליליים, היו נוכחים במקומות אסטרטגיים ובין השאר שמרו גם על רכוש התושבים. עם השנים צומצמה כמות המתנדבים בפעילות הרגלית וחברה להם פעילות יחידת הג'יפאים, שחבריה נמצאים בשטח ימים כלילות, כבר למעלה מ-15 שנה, לטובת אותן מטרות ועוד.  

לדברי מפקד נקודת המשטרה בקרית טבעון פקד דודי ניסני, הרצון הוא לשלב את פעילות "המשמר האזרחי" עם פעילות יחידת הג'יפאים. "מתנדבים של המשמר האזרחי יבצעו סיורים על בסיס יומיומי ויחזקו את תחושת הביטחון וההגנה על הרכוש" אמר, "הרעיון הוא שהם יסיירו ברחובות הפנימיים ובמקומות שרכב לא יכול להיכנס. הם יסיעו במניעה ובטיפול באירועים שונים ומגוונים. אם נצליח לעבות את כמות המתנדבים הקלאסיים, זה ישפר משמעותית את המצב." 

אחראי המתנדבים בנקודת המשטרה בקרית טבעון רס"מ מאיר אמסלם: "אנו קוראים לתושבי קרית טבעון בלבד, בטווח הגילאים 21-60, הרוצים להצטרף לפעילות  התנדבותית מאתגרת ב"משמר האזרחי" לייצור עמנו קשר בטלפון: 052-8692424". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד