מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:48   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

צום יום הכיפורים עבר ללא תקלות

7/10/2014
צום יום הכיפורים עבר ללא תקלות (הגדל)

צום יום הכיפורים עבר ללא תקלות 

קב"ט המועצה אלי זיו: "תודה גדולה למתנדבים המסורים מיחידת הג'יפאים שדאגו ושמרו על הסדר בשעות היום והלילה ותודה לכול מי שתרם מזמנו לטובת העניין" 

 

במהלך צום יום הכיפורים, ביום שישי ושבת, נסגרו בהוראת המשטרה, כול הכניסות לקרית טבעון. השנה, בשונה משנים קודמות, במקביל לצום יום הכיפורים חגגו הדרוזים והמוסלמים את עיד אל-אדחא - חג הקורבן, המכונה גם "החג הגדול", ולכן נושא סגירת הכניסות לקרית טבעון הוקפד יותר. 

כמידי שנה, הכבישים בערב הצום ולמחרת היום, היו מלאים בילדים ובני נוער, אשר מנצלים את העובדה שבחג אין תנועת רכבים.
צוות מחלקת הפיקוח והביטחון במועצה המקומית הציב  מחסומים בכניסה לאלרואי, בכניסה לקרית חרושת, בצומת המרומזר, צומת הבונים, שיכון האלה וברמת טבעון, ובשיתוף  שוטרי נקודת המשטרה ביישוב והמתנדבים מיחידת הג'יפאים, איושו את הצמתים במהלך כול שעות הלילה והיום למחרת, במטרה לשמור על השקט, על ביטחונם של התושבים המתפללים ועל הילדים הנוהגים לשחק בכביש במהלך החג.
קב"ט המועצה אלי זיו: "השנה הקפדנו במיוחד בשל חג הקורבן. בשיתוף עם משטרת זבולון ובעזרתם המשמעותית של מתנדבי יחידת הג'יפאים ומתנדבים אחרים ביצענו סיורים בין האזורים השונים על מנת  למנוע חיכוכים עם שכננו. מעבר לזה, חשוב לנו לשמור על הילדים,  שבדרך כלל הם פחות זהירים בכביש במהלך יום הכיפורים. ניידת האבטחה פעלה 24 שעות וסייעה לעבודת המשטרה בלווי של רכבים לתוך היישוב ויציאה ממנו. לא נרשמו אירועים חריגים. תודה גדולה למתנדבים המסורים מיחידת הג'יפאים שדאגו ושמרו על הסדר בשעות היום והלילה, ותודה לכול מי שתרם מזמנו לטובת העניין." 

צילום: אסף שפירא 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד