מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:20   17/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

****נדחה למועד אחר****שחרית שבת

"פרשת אלטלנה"11:00

מופע ההג'אז רוק של הרכב הקונסבטוריון בשבת אומנים

11:00

מפגש עם במאי

11:30

מחול לכול בשבת אומנים

11:30

סרט: כוכבים חיים לנצח Film Stars Don't Die in Liverpool

19:00

סרט: העיתון The Post

21:00

התקיימה ביקורת כוננות לשעת חירום

21/09/2014
התקיימה ביקורת כוננות לשעת חירום (הגדל)

התקיימה ביקורת כוננות לשעת חירום  

פיקוד העורף: "צריך להיות מוכנים בכל עת, כי לא ברור מה יהיה הגורם הבא, שיכניס אותנו למלחמה. אנו חיים במזרח התיכון וזו, לצערנו, המציאות באזור" 

 

השבוע התקיימה במועצה המקומית קרית טבעון ביקורת כוננות לשעת חירום על ידי אנשי פיקוד העורף ורח"ל {רשות חירום לאומית}.  

למפגש עם נציגי המועצה המקומית הגיעו בעלי תפקידים ממשרדי הממשלה ומפיקוד העורף: יו"ר רח"ל מחוז חיפה מוני מטס, נציג פיקוד העורף נח רוסנק, ממשרד הכלכלה -  אלי תמיר ועופר הראל, ממשרד הפנים - סימון בן סימון, ממשרד הבריאות - פרג' מנצור, ממשרד החינוך - יעקב סטחי, ממשרד התשתיות: רשות המים - בן ציון יעקב ומתחום הדלק - בעז ינאי, נציג מחברת החשמל - שלומי דמרי, נציגת משרד הרווחה - אתי פסי, נציג היקל"ר - רס"ן (מיל') יאיר שמעון ואחרים. 

ראש המועצה פתח את הישיבה וציין כי הביקורת היא מבורכת וחשובה, במיוחד לאור האירועים בקיץ האחרון וההתמודדות של הרשויות בדרום במהלך מבצע "צוק איתן". "כל מה שאנחנו יכולים לעשות טוב יותר על מנת להיערך לאירועי חירום " אמר, "הוא חשוב והכרחי. כולנו תקוה שהשנה הקרובה תהיה שקטה ובטוחה לכול תושבי מדינת ישראל." 

מוני מטס הוסיף: "צריך להיות מוכנים בכל עת, כי לא ברור מה יהיה הגורם הבא שיכניס אותנו למלחמה. אנו חיים במזרח התיכון וזו, לצערנו, המציאות באזור". 

תוכנית העבודה של המועצה בשעת חירום, מחולקת  למכלולים בתחומים כמו: ביטחון, הנדסה, חינוך, דוברות ומידע לציבור, רווחה ועוד. במסגרת הביקורת כול אחד ואחת ממחזיקי התיקים נבדק מול הגורם המתאים ובסיום התכנסו כולם  לקבלת המשוב, תשבוחות ופערים. 

מטס: "הערכות המועצה היא טובה מאד, יחד עם זאת יש מספר קטן של ליקויים שיש לטפל בהם. ניהול הרשות חייב להמשיך להתבצע כראוי גם בחרום לכן אנו מתרגלים, בודקים ונערכים בצורה המדויקת ביותר על מנת שבעת מלחמה או אירוע, נדע לפעול בצורה הטובה ביותר ". 

מנכ"ל המועצה יאיר אודם: "מניסיון העבר, הן במלחמה (2006) והן בדלקה שפרצה באוגוסט 2012, הארגון שלנו הוא טוב ויעיל. השעות הראשונות הן תמיד הקשות ביותר, אך בהמשך, אני יודע שנדע להתנהל בצורה טובה". 

קב"ט המועצה אלי זיו: "אני שמח על תוצאות הביקורת. בשבועות הקרובים אנו נשלים את כל הפערים והליקויים מול   מנהלי המכלולים ובעלי התפקידים במועצה. תודה גדולה לכול מי שלקח חלק ופעל לטובת העניין ושנזכה לימים שקטים." 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד