מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:58   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

ניידת משטרה תסייר ביישוב

16/07/2014
ניידת משטרה תסייר ביישוב (הגדל)

ניידת משטרה תסייר באופן שוטף בקרית טבעון 

מדובר בפיילוט ראשוני, משמרת אחת ביום,  7 ימים בשבוע ולתקופה של מספר חודשים - במטרה לבחון ולבדוק  הנושא 

 

בפגישה שנערכה בשבוע שעבר עם מפקד תחנת המשטרה בזבולון נצ"מ אילן סרדל, מפקד נקודת המשטרה החדש בקרית טבעון פקד דודי ניסני והמשק  רס"ב אילן קדוש, סוכם עם  ראש המועצה דוד אריאלי כי החל מהשבוע, ניידת משטרה תבצע סיורים ברחבי קרית טבעון. מדובר בפיילוט ראשוני, משמרת אחת ביום,  7 ימים בשבוע ולתקופה של מספר חודשים - במטרה לבחון ולבדוק  הנושא. פניות תושבים מקרית טבעון למוקד 100 במשטרה יועברו מידית לניידת. 

כידוע, ראש המועצה פועל, מזה זמן רב, במטרה להגביר את רמת הביטחון בקריה. מעבר לניידת האבטחה היישובית, עבודת הפקחים המאומצת, צוות המתנדבים המסור ביחידת הג'יפאים, "סיירת הורים" ואחרים, דרש ראש המועצה  ניידת משטרתית  שתסייר ברחבי הקריה. 

ראש המועצה דוד אריאלי: "אני שמח שהצלחנו לשכנע את בכירי משטרת ישראל לבחון את נושא נחיצותה של ניידת משטרה בקרית טבעון.  אני בטוח שהתוצאות יבואו לידי ביטוי כבר בימים הקרובים. ביטחונם של תושבי קרית טבעון יקר לי ואמשיך לפועל ללא לאות על מנת לספק לתושבים את הנדרש". 

מפקד מחוז חוף ניצב חגי דותן: "הניידת אמורה לספק רמת ביטחון ותחושת ביטחון גבוהה וכול זאת תוך שיתוף פעולה של פרנסי היישוב ותושבי המקום עם גורמי המשטרה". 

באותו ענין, ועדת ביטחון שהתכנסה בשבוע שעבר, דנה בהערכות היישוב בעקבות המצב הביטחוני בארץ. לוועדה נמסר כי בוצע ריענון לנהלים, המקלטים הציבוריים נבדקו והם פתוחים וערוכים, אם חלילה תשמע אזעקה ביישוב. כמו כן, קצין האוכלוסייה מפיקוד העורף מעדכן את הרשות און-ליין. המועצה המקומית נמצאת בכוננות גם בנושא שרפות והצתות ומפעילה לצורך מניעה ובאופן שוטף גם תצפיתנים.  

קב"ט המועצה אלי זיו: "המתנדבים בקרית טבעון עושים עבודה נפלאה, מאתגרת וחשובה ואנו מזמינים תושבים נוספים להצטרף. מספר שעות בחודש של התנדבות לטובת הציבור, מעניקים למתנדב סיפוק אישי רב. תושבים המעוניינים לקחת חלק, מוזמנים לפנות לרכזת המתנדבים אילנית רף בטלפון 04-9539232 או למשרד קב"ט המועצה בטלפון 04-9539279.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד