מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:12   21/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

פרא / בימוי: דנאל אל פלג, אוריאל סיני

זוכה פרס סרט הביכורים של דוקאביב 201811:30

חוגגים ל"ג בעומר בקרית טבעון

27/05/2014
חוגגים ל"ג בעומר בקרית טבעון (הגדל)

חוגגים ל"ג בעומר בקרית טבעון 

 

המועצה מקומית קרית טבעון בשיתוף המחלקה לחינוך, המחלקה לביטחון וכב"א טבעון, פועלים מזה מספר שנים להפחתת כמות המדורות בל"ג בעומר, הן מטעמי שמירה על איכות הסביבה והן מטעמי בטיחות. צוות המחלקות קידם את הנושא  מול הנהלות בתי הספר ומול הנהגות ההורים ואכן השנה בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים ביישוב אוחדו השכבות  ורבים מהתלמידים חגגו את החג במדורות שכבתיות ודו- שכבתיות.  בבית ספר נרקיסים הגדילו לעשות - כול תלמידי ביה"ס, בכול שכבות הגיל, חגגו את החג יחדיו. במקביל, דאגה הרשות בעוד מועד למתחמים מסודרים בהם ניתן היה לקיים את המדורות המשותפות בבטחה. 

הפעילות בגני הילדים כללה לימוד כללי הבטיחות והנחיות לשמירה על הסביבה לקראת הבילוי במדורה. בכול גן ציינו את החג בדרך יצירתית וייחודית לדוגמה: בגן חצב חגגו את החג בארוחה מיוחדת וקצת שונה ובגן נוריות חגגו את ל"ג בעומר ברוח ספורטיבית ומשפחתית, פיתות על טבון ולקינוח, שיעור מוסיקה מהנה כתמיד עם אורי ביתן. 

בערב ל"ג בעומר ועד השעות הקטנות של הלילה, צוות הפקחים במועצה בשיתוף ניידת האבטחה ביצעו סיורים מקיפים ברחבי היישוב, באזורים בהם הוקמו מדורות החג, כאשר בניידת האבטחה היה ציוד כיבוי לשעת חירום כגון: מטפים, ג'ריקן מים, מחבטים ועוד. בבוקר למחרת חזרו פקחי המועצה עם עגלת כיבוי לאזורי המדורות, לוודא שאלה כובו כראוי.   

קב"ט המועצה אלי זיו: "עשינו מאמץ רב על מנת שהחג יהיה שמח לכולם, פעלנו במהלך הלילה והבוקר על מנת שלא תישאר אף לא  מדורה אחת דולקת בסיום החג.  אנו עומדים בפני ימים חמים בהם הצמחייה היבשה עלולה להתלקח בקלות ולכן חשוב מאד שיתוף הפעולה עם התושבים. אנו מבקשים: שימרו על הסביבה. בכול מקרה של שריפה, או חשד לאירוע שריפה יש לדווח לכיבוי אש בטלפון 102 או לניידת האבטחה: 052-4702804, או למוקד 106 (04-9539239)".    

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד