מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:02   25/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

מידע אמין על מין

מרצה: שלומית הברון20:30

ועדת הביטחון התכנסה לישיבתה 1

9/04/2014
ועדת הביטחון התכנסה לישיבתה 1 (הגדל)

ועדת הביטחון החדשה של קרית טבעון התכנסה לישיבתה הראשונה  

יו"ר הוועדה אייל פרדיס: "בראש סדר העדיפויות הערכות לסכנת שריפות ולימוד לקחי השריפה הקודמת וטיפול ממוקד ושיטתי בעבירות רכוש, שהיקפן ירד לשמחתנו בחודשים האחרונים" 

 

ועדת הביטחון של קרית טבעון התכנסה לישיבתה הראשונה השבוע בחמ"ל של מועצת קרית טבעון והחלה לדון בסוגיות הביטחון וההיערכות לחירום של היישוב. בישיבה נבחר יפתח גלעדי לסגן יו"ר הוועדה. 

בראש סדר העדיפויות, ציין קב"ט המועצה אלי זיו את הטיפול במניעת שריפות ולימוד לקחי השריפה הקודמת בקרית טבעון, לאחרונה נערך תרגיל רחב הקף עם כיבוי אש וגורמי סיוע נוספים תוך מתן דגש על ניצול ואיתור דרכי גישה ליישוב בשעת שריפה, חסימות צירים ופינוי צירים לרכבי כיבוי. תרגיל מחוזי רחב היקף נוסף צפוי להיערך בשבועות הקרובים .  

במהלך הישיבה נסקר גם מצב עבירות הרכוש ביישוב שירד בחודשים האחרונים בשל לכידת גורמים עברייניים שהיו מעורבים בפריצות בישוב, חבר הוועדה משה מצליח, העלה רעיון לאימוץ מודל ללחימה בתופעה המשלב מצלמות וחסימות. יו"ר הוועדה ביקש לקבל לקראת הישיבה הבאה דו"ח על פרופיל הפריצות, המבצעים, המגמות והמצב ביחס ליישובים שכנים, דו"ח זה יאפשר תכנון פעולה אפקטיבית וממוקדת כנגד התופעה והמשך הפחתתה .  

בישיבה הועלו נושאים נוספים לטיפול בדגש על רוכלות בכיכר בן גוריון הפוגעת בבעלי העסקים, כניסת רכבים לרחבה המסחרית של כיכר בן גוריון, העלאת המודעות לגיוס מתנדבים וקביעת פורמט עבודה מורחב ליחידת הג'יפים ביישוב. 

יו"ר הועדה אייל פרדיס שיבח את קב"ט המועצה אלי זיו ואנשיו, על מוכנות ואיכות החמ"ל היישובי שיצטייד בקרוב גם במיגון נגד תקיפה כימית, נקבעו פגישות עבודה מול המשטרה וכב"א  ופרדיס יקיים בקרוב פגישה עם ראש המועצה לדיון בתקצוב וסדרי עדיפויות בנושא. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד