מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:23   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

תרגיל כיבוי אש הסתיים בהצלחה

8/04/2014
תרגיל כיבוי אש הסתיים בהצלחה (הגדל)

תרגיל כיבוי אש הסתיים בהצלחה 

קב"ט המועצה אלי זיו: "תודה גדולה לכול מי שלקח חלק בתרגיל, תודה לתושבים על הסבלנות והסובלנות במהלך התרגיל ולכול המתנדבים שתמיד אפשר לסמוך עליהם. ישר כוח!"

במסגרת ההערכות לחירום נערך בשבוע שעבר תרגיל כיבוי אש בהיקף נרחב ובהשתתפות צוותי החירום, כמו גם רכבי הצלה, משטרה, מד"א ואחרים. התרגיל בוצע בשיתוף פעולה מלא בין הרשות המקומית בקרית טבעון, תחנת  כבאות חיפה, תחנת הכבאות בקרית טבעון ותחנות שכנות נוספות.
במסגרת התרגיל התאמנו הצוותים במגוון תרחישים  שדימו שריפה. על פי התרחיש: גל של הצתות פקד את היישוב ברחובות המרכזיים בקריה והאש התפשטה בשל התחזקות הרוחות. בהתאם לכך, בפעילות מידית וכחלק מהתרגיל, פונו תושבי בית האבות ברחוב רימונים,  וצירי הרחובות אורנים – רימונים נחסמו על ידי המשטרה. בהמשך, פונה גם מרכז יום לקשיש, בית ספר רימונים, גני ילדים והתושבים ברחובות האלו. נקודת הפינוי היתה בקניון אלונים ואת הקשישים, המחלצים העבירו לבית האבות ברחוב החורש. "חפ"ק (חדר פיקוד קדמי) הוקם באצטדיון באלונים" הסביר קב"ט המועצה אלי זיו, " ומשם הוחלט על דרך ההשתלטות על הלהבות, כאשר בהמשך אנו מובילים את רכבי הכיבוי והצוותים למוקדי השריפה".
בתרגיל השתתפו גם יחידת המתנדבים של קרית טבעון, יחידת הג'יפאים, נציג משטרת ישראל, צוות הפיקוח והשיטור הקהילתי.
בסיום האירוע נערך סיכום, הועלו מספר פערים ולקחים עמם יש להתמודד כגון: דילול צמחיה, פתיחת צירים, אזורי חיץ בין הבתים, שיפור תשתיות מים ותיאום מפגשים עם קק"ל ורשות הטבע והגנים. צוות המועצה ברשות קב"ט המועצה זכה לשבחים, כמו גם השילוט החדש שהוצב ברחבי היישוב, המיועד לשפר את התמצאות רכבי ההצלה המגיעים מיישובים סמוכים"
זיו: "תודה גדולה לכול מי שלקח חלק בתרגיל, תודה לתושבים על הסבלנות והסובלנות במהלך התרגיל. ולכול המתנדבים שתמיד אפשר לסמוך עליהם. ישר כוח!".
באותו ענין, בסוף השבוע שעבר הגיעה קבוצת תלמידים מבתי ספר בחיפה לפעילות ניקיון ייחודית ביער בדרך לקרית חרושת. הם עמלו מספר שעות על מנת לדלל את היער ובכך לסייע בהתמודדות עם שריפות.
אנו ממליצים לתושבים הגרים בסמיכות ליער ואחרים, לנקות את החצרות, לדאוג למעברים רחבים בין השכנים ע"י ניקיון של צמחיה, גרוטאות ופסולת ובכך יסיעו לצוותי הכיבוי, במידה ואלה יצטרכו לפעול באזור.  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד