מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:46   19/8/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : טופסי טרוי - עולם הפוך

00:00

הסרט- טהורה לעד / בימוי: מאיה זינשטיין

זוכה פרס הבימוי והעריכה בפסטיבל ירושלים11:30

סרט: המטפלת The Carer

19:00

הסרט- טהורה לעד / בימוי: מאיה זינשטיין

זוכה פרס הבימוי והעריכה בפסטיבל ירושלים20:30

סרט: הצד האחר של התקווה The Other Side of Hope

21:00

במועצה נערכים לקראת הסופה

10/12/2013
במועצה נערכים לקראת הסופה (הגדל)

במועצה נערכים לקראת הסופה

תושבים מתבקשים, לקשור כל חפץ שעלול לעוף, לאחסן ציוד חצר וריהוט גן וכד'. בכל בעיה  יש לפנות לניידת האבטחה בטלפון – 052-4702804. 

  

הרשות המקומית נערכה כבר בתחילת השבוע לקראת הסופה שהבטיחו בשירות המטאורולוגי. המערכת הכוללת סופות רעמים,  ברקים, רוחות, גשמים עזים, ברד, שיטפונות וטמפרטורה קרוב ל-0 מעלות, מחייבת התארגנות מיוחדת לקראת, מה שניתן להגדיר כ"חורף אמיתי". ואנחנו חשבנו לרגע, שהחורף לא יגיע.
כאמור, בעקבות התחזיות, ראש המועצה דוד אריאלי, הנחה את עובדי המועצה וגורמי חירום ביישוב להיערך בהתאם. לדברי מנהל מחלקת הביטחון והפיקוח במועצה אלי זיו,
תוגברו צוותי הכוננים  וניידת האבטחה, הוצב ציוד הנדסי כבד במקומות אסטרטגיים (למטרת חילוץ מהיר, אם יהיה צורך) וכן בוצע תאום עם קבלני ציוד מכני כבד וקבלני חשמל על מנת להיערך בצורה המיטבית לסערה. בנוסף, נערכה פגישה עם מפקד נקודת המשטרה פקד תאופיק אבו האני, לעדכון ותאום. 

זיו: "העברנו במועצה לכלל מנהלי המחלקות, נוהל המתייחס לאירועי חירום אשר מטרתו לקבוע כללים לניהול אירוע ע"י צוות הרשות. ומהתושבים אנו מבקשים, לקשור כל חפץ שעלול לעוף, לאחסן ציוד חצר וריהוט גן וכד'. בכל בעיה  יש לפנות לניידת האבטחה בטלפון – 052-4702804.
למידע נוסף יש ללחוץ כאן.
     או כאן.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד