מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:17   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מפקד חדש לתחנת המשטרה בקרית טבעון

22/11/2012
מפקד חדש לתחנת המשטרה בקרית טבעון (הגדל)

מפקד חדש לתחנת המשטרה בקרית טבעון 

 

פקד ריצ'רד אגיון  נכנס השבוע לתפקידו כמפקד נקודת המשטרה בקרית טבעון, הוא מחליף את רפ"ק דודי סטרלינג  שסיים את תפקידו במקום. פקד אגיון שימש עד כה במגוון תפקידים במסגרת אגף מבצעים שיטור וקהילה של משטרת ישראל ומעתה כאמור יפקד על הנקודה בקריה.  

עם כניסתו לתפקיד ערך אגיון מספר מפגשי הכרות בניהם נפגש עם ראש המועצה דוד אריאלי, קב"ט המועצה אלי זיו ועוד מנהלים בכירים במועצה המקומית. במסגרת המפגשים הצהיר אגיון כי במרכז פעילותו יעמדו נושאים כגון: עבריינות נוער, אלכוהול בקרב קטינים, וונדליזם ופשיעה אשר תתמקד בהתפרצויות לדירה, תופעת הירי בחתונות ובטחון קשישים. כמו כן,  בקרוב יירקם שיתוף פעולה עם מוסדות החינוך על מנת להעביר מסרים חינוכיים תומכי קהילה כבר בגיל הצעיר.  

לדברי אגיון הוא רואה חשיבות עליונה בשילוב כוחות, עבודה משותפת עם גורמי מועצת טבעון וקידום פרויקטים בראשם "עיר ללא אלימות", פרויקט המנוהל בפיקוחו אישי של ראש המועצה.
פקד אגיון: "לאור המצב הביטחוני והעובדה שהמדינה מתמודדת עם משימות רבות  וקשות ובכללן האיום האירני, המצב השורר בשטחים והבחירות הקרבות לרשות הממשלה, אני מאמין ובטוח כי  הנקודה בטבעון תוביל את תושבי הקריה להתנדבות לשורות המשמר האזרחי במטרה לשפר את הביטחון האישי של כלל התושבים ובפרט של האוכלוסיות  החלשות ". עוד ציין פקד אגיון כי הוא מאמין בפתיחות ולכן בכוונתו להנהיג מדיניות של דלת פתוחה לקהל התושבים. "כל מי שחפץ לשוחח עמי מוזמן להגיע למשרדי בכל  יום ד' אחר הצהריים".   

ולכל המעוניין להתנדב למשמר האזרחי נא לפנות לטלפונים: 052-8692424, 04-9831009. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד