מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:11   19/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קבלת שבת קהילתית במרכז קהילתי רמת טבעון

18:00

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

לפתיחת המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

קבלת שבת שכונתית

18:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

20:00

ערב זמר – לשיר בין הטיפות

שירים באווירה חורפית בהנחיית: אילנה כץ21:30

מועצת קרית טבעון מוכנה לרעידת אדמה

25/10/2012
מועצת קרית טבעון מוכנה לרעידת אדמה (הגדל)

מועצת קרית טבעון מוכנה לרעידת אדמה  

השבוע השתתפה המועצה המקומית בתרגיל מפנה 6 , תרגיל ארצי המדמה רעידת אדמה.  בנוסף לתרגול הבסיסי שנערך ביום א, בו התאמנו עובדי המועצה ביציאה למרחב הפתוח,  ערכה המועצה בימים ג' וד' תרגול ממוקד שכלל הזרמה של תרחישים ואירועי משבר שונים שאותם העלו אנשי פיקוד העורף ועם תרחישים אלה היה על הצוות להתמודד.  

ההתכנסות בחמ"ל  כללה את ראש המועצה דוד אריאלי, קב"ט המועצה אלי זיו, מנכ"ל המועצה ומנהל מחלקת חינוך יאיר אודם, מנהלת כוח אדם, מנהלת הרווחה, שירות פסיכולוגי ועוד עובדי מועצה אחרים. כמו כן, הגיע מפקד היקל"ר ומספר חיילים (יחידת קישור לרשות של פיקוד העורף), נציגי מתנדבים, נציג ממשרד החינוך ונציגת חברה ונוער מטעם משרד החינוך. במסגרת התרגיל הצוות בחן התמודדות במהלך היום השמיני והתשיעי של רעידת האדמה, צונמי שטף את כל חופי הארץ ויישובי הצפון נפגעו. בטבעון, על פי התרחיש, בתי הספר סגורים, שני בנינים קרסו (כצנלסון 13 ושרת 19) 30 הרוגים, 10 מתוכם הובאו לקבורה ו-20 בתהליך של זיהוי וטיפול. ברחוב כצנלסון אין חשמל, הביוב זורם ברחוב ובשרת אין מים. מידי פעם צצו קשיים ודילמות חדשות איתם היה על הצוות להתמודד. 

לדברי קב"ט המועצה אלי זיו התרגיל כלל גיוס בני נוער שהגיעו לנקודת מפגש בה הם נקלטו וקיבלו משימות ברחבי היישוב כמו: עזרה לקשישים, גני ילדים ובתי ספר. הצעירים חילקו פרחים לכל מי שפגשו עם הסלוגן "נוער מתנדב למען טבעון". זיו: התרגול היה מוצלח וחשוב מאד  לכולנו. הופקו לקחים רבים, גילינו פערים אותם העברנו לממונים במשרד רח"ל (רשות חרום לאומית) ולכל משרדי הממשלה. אני שמח שיכולנו לתרגל כי יש אנשים ומתנדבים חדשים בצוות ואני רואה חשיבות רבה לתרגולים הללו. בנוסף, אני מתכנן לבצע בקרוב תרגול לכל ועדות המל"ח ותרגיל גיוס לעובדי המועצה אחרי שעות העבודה. תרגול אשר יכלול פתיחת מקלטים בהתראה קצרה בקריאת פתע". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד