מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:00   15/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

אמהות רעות 2: לשרוד את החג A Bad Moms Christmas

22:00

מתמודדים עם גל שריפות בקריה

5/08/2012
מתמודדים עם גל שריפות בקריה (הגדל)

מתמודדים עם גל שריפות בקריה

ביום חמישי שעבר פרצה שריפה מאחורי רחוב גורדון בשלושה מוקדים. למקום  הגיעה ניידת אבטחה עם עגלת כיבוי אש, הוקם חפ"ק אחוד (חדר פיקוד) של עובדי המועצה, משטרה, מד"א וכיבוי אש. עוד הגיעו למקום ניידות כיבוי, מטוסי כיבוי אש, כמו כן סייעו נציג חיל האוויר ונציג פיקוד העורף. לאחר מספר שעות השתלט הצוות על שלושת מוקדי השריפה.
 

ועוד באותו ענין. ביום ראשון השבוע, פרצה שריפה בדרך העפר מאחורי בית רימון, ביום שני ביהודה הנשיא בורוכוב, ביום שלישי, בשעות הבוקר המוקדמות, שריפה ברחוב שרת.
קב"ט המועצה אלי זיו: "חשוב ומשמעותי שיתוף הפעולה עם התושבים. במרחב הפרטי יש לדאוג לניקיון החצר האחורית מגזם ושאר פסולת העלולה להתלקח. במקרה של שריפה יש לדווח במהירות לניידת האבטחה בטלפון :
052-4702804, או למוקד 106 (04-9539239) וזאת מתוך רצון למנוע את התפשטות האש". 

נערכים

במטרה להתמודד עם גל השרפות שפרץ לאחרונה ביישוב, ממשיכות במרץ העבודות למניעתן כמו גם פעולות אחרות, מתוך שאיפה לצמצם את הנזקים הנגרמים בעקבותיהן. עובדי המועצה בשיתוף קק"ל פועלים בשבוע האחרון בניקוי דרכים, דילול  צמחיה, איתור ערימות גזם בעייתיות וסיורים דחופים. בתחנת כיבוי האש בקריה מונה מפקד  חדש והוא מסייר פעמיים בשבוע ברחבי היישוב כמו כן עובדי הרשות יעברו בקרוב השתלמויות בתחום.
סמנכ"ל התפעול במועצה גיל אשבל: "עבודות ההכנה הוכיחו את יעילותן כמו גם קשרי עבודה טובים בין אנשי הרשות לגורמים נוספים הפועלים בנושא". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד