מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:48   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

מוכנים לסערה

קרית טבעון נערכת למזג אוויר סוער הצפוי בסוף השבוע. ראש המועצה, דוד אריאלי, הנחה את כל אגפי המועצה וגורמי החירום בישוב להיערך בהתאם.
16/02/2012
מוכנים לסערה (הגדל)

בעקבות ההודעות המוקדמות של חזאי מזג האוויר על מערכת מזג האוויר הסוער הצפויה לקראת סוף השבוע, שתכלול גשמים עזים ורוחות חזקות במהירות גבוהה מהרגיל, הנחה ראש המועצה, דוד אריאלי, את כל מחלקות המועצה וגורמי החירום בישוב להיערך בהתאם. כל המערכות בטבעון תוגברו בכוח- אדם ובאמצעים טכניים לקראת מזג האוויר הצפוי.

 

עם קבלת התחזיות, כינס סמנכ"ל התפעול – גיל אשבל, ישיבת תיאום והיערכות משותפת לכל גורמי החירום, ההצלה ,הרווחה והתפעול בטבעון, להערכות מיוחדת ומתוגברת של המצב. לצורך זה גובשו הנחיות והמלצות לפריסת צוותים נוספים והגברת הכוחות והסיורים בכל האזורים. נוכחות המשטרה, השיטור קהילתי ,הביטחון ומוקד המועצה יתוגברו, צוותי כיבוי אש של התחנה נמצאים בהיערכות ומוכנות מיוחדת. צוותי כוננות של המועצה כולל צוותי גיזום, צמ"ה ותשתיות - ערוכים לקריאה מהירה ולמתן מענה ראשוני. כמו כן נערכו גורמי הרווחה לקראת פתיחת מרכזי פינוי, במקרה הצורך.

 

התושבים מתבקשים עם התגברות הרוחות, להימנע מיציאה לרחוב מחשש לנפילת עצים וענפים, או היווצרות בורות ולדווח למוקד המועצה על תקלות ומפגעים.  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד