מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:55   16/10/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

מועדון הסורופטימיסט והמועצה העניקו 7 מלגות לבנות הקריה

6/02/2019
מועדון הסורופטימיסט והמועצה העניקו 7 מלגות לבנות הקריה (הגדל)

מועדון הסורופטימיסט והמועצה המקומית קרית טבעון  העניקו 7 מלגות לבנות הקריה
ראש המועצה עידו גרינבלום: "אני  גאה בקהילה בקרית טבעון הנרתמת לסייע לזולת ולסטודנטיות בפרט. מאחל לכן הנאה והצלחה בלימודים ובכל אשר תבחרנה לעשות"


טקס חגיגי לחלוקת מלגות, תרומת ארגון הסורופטימיסט והמועצה המקומית קרית טבעון ביישוב, נערך בשבוע שעבר בחדר הישיבות במועצה ובמעמד ראש המועצה עידו גרינבלום.
באירוע המכובד השתתפו  גם מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר, עו"ס קהילה והתנדבות אילנית רף,  הנשיאה של המועדון בקרית טבעון סוזט שמיר,  חברות הארגון, הסטודנטיות מקבלות המלגות ומשפחותיהן.
כמיטב המסורת, מחלקות נשות האיגוד בשיתוף הרשות מלגות לימודים מכובדות לסטודנטיות בנות, והשנה חולקו 7 מלגות בסך 2,500 ₪ כל אחת.
מועדון הסורופטימיסט הוא ארגון בין לאומי  א-פוליטי, נוסד בשנת 1921 בארה"ב ומטרתו לחזק יכולתן  של נשים בחברה, כאשר עיקר הפעילות היא בנושאי איכות הסביבה, חינוך ובריאות. נשיאת המועדון, סוזט שמיר, סיפרה כי המלגות מיועדות להקניית מקצוע לנשים והן ניתנות  לבוגרות שסיימו לפחות שנת לימוד אחת,  לאחר שהוכיחו רצינות והתמדה בלימודים. הכסף שנתרם לצורך המלגות נאסף מדי שנה ביריד הספרים המשומשים המתקיים במרכז הקריה, בתמיכה טכנית של המועצה, הבונה את השולחנות ועוזרת בשינוע הספרים. היריד נמשך 4 ימים ומקבלות המלגות משנים קודמות מתגייסות לעזרת חברות המועדון.
ראש המועצה עידו גרינבלום: "אני  גאה בקהילה בקרית טבעון הנרתמת לסייע לזולת ולסטודנטיות בפרט. מאחל לכן הנאה והצלחה בלימודים ובכל אשר תבחרנה לעשות".
גילה דינר: "חלוקת המלגות של ארגון הסורופטימיסט בקרית טבעון הוא אירוע של נתינה על ידי מתנדבות מסורות שזהו עבורן אירוע שיא לאחר עבודת צוות מושקעת, איכותית ומכל הלב".
מיכל גבריאלי, שהנחתה את הטקס ברכה את הזוכות: "כשאנו מוסרות לידיכן את המעטפה, אנו גם מעבירות לכן שני מסרים. הראשון הוא כי אנו חושבות שהשכלה היא ערך שילווה אתכן כל החיים, והידיעה שאנו תורמות, ולא חשוב עד כמה צנועה תרומתנו לכך- היא ידיעה המדרבנת אותנו להמשיך בעמלנו. המסר השני, והוא אולי החשוב ביותר, הוא כי אקט זה של נתינה לזולת יש לו כוח מניע בפני עצמו. הנותן מלמד את המקבל לתת הלאה את הטוב שניתן לו".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד