מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:25   18/4/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

עמותת "מעומק הלב" חילקה 150 סלי מזון לחג הפסח

8/04/2018
חלוקת סלי מזון לחג הפסח (הגדל)
עמותת "מעומק הלב" חילקה 150  סלי מזון לחג הפסח
ראש תחום קהילה והתנדבות במחלקה לשירותים חברתיים: "בזכותם ובזכות כל התורמים, תושבים הרואים לנגד עינייהם את רווחת הקהילה ובתמיכת המועצה, מתקיים מפעל יפה המסייע משמעותית לרווחת המשפחות בקרית טבעון"

 
150  משפחות מעוטות יכולת בקרית טבעון ייהנו מסל מזון מכובד לקראת חג הפסח תשע"ח. ביום ראשון התאספו המתנדבים הוותיקים מעמותת "מעומק הלב" , מתנדבים אחרים מהיישוב ובני נוער לאריזה והכנה של חבילות החג למשפחות ביישוב, בסיום האריזה המתנדבים חילקו את חבילות המזון לבתי המשפחות.
פרויקט חלוקת המזון המופעל על ידי עמותת "מעומק הלב" והמחלקה לשירותים חברתיים במועצה מספקים סל מזון לכ-80 משפחות מידי שבוע ובחגים המספר מאמיר לכ- 150 משפחות ביישוב.
לדברי ראש תחום קהילה והתנדבות אילנית רף מדובר בקבוצה איכותית ומגובשת של מתנדבים בראשותה של רחל מייזלס, אשר זכתה השנה באות יקיר הקריה על פעילות ברוכה זו, ובהובלת יו"ר עמותת "מעומק הלב" איתן קלמר. המתנדבים המסורים, חלקם גמלאים וחלקם אנשים עובדים, מתייצבים מידי שבוע, עם שחר, במטרה להכין את החבילות ולחלקן למשפחות. חלק לא מבוטל מהמתנדבים עוסקים בפעילות כבר כמעט 20 שנה. יש לציין כי המתנדבים עוסקים גם בגיוס תרומות מהקהילה ומארגונים ומפעלים שונים.
אילנית רף: "השנה המועצה קיבלה תרומה של 20 חבילות מעמותת "ברכת מרגלית", 13 חבילות מזון מסניף בנק לאומי בקרית טבעון, כשלושים חבילות מזון מבתי הזיקוק בחיפה  ותרומה מכובדת מסופר ויקטורי. כמו כן,  תלמידי בית ספר אורט התרימו ואספו מוצרים.
בזכותם ובזכות כל התורמים, תושבים הרואים לנגד עינייהם את רווחת הקהילה ובתמיכת המועצה, מתקיים מפעל יפה המסייע משמעותית לרווחת המשפחות בקרית טבעון. תודה לכול אחד ואחת מהמתנדבים הרבים שבאו לתמוך ולעזור ותודה גדולה לעמותת "מעומק הלב" ולעומדים בראשה."
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד