מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:44   17/7/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

עיוורון ולקויות ראייה בגיל המבוגר שירותים ועזרים מסייעים

09:00

דלג על Ticker
Ticker
15/07/2019
בקרית טבעון דואגים לבעלי החיים
נטישת בעלי חיים היא אכזרית ולא חוקית והרשות תפעל בנחישות על מנת למגר את התופעה
16/07/2019
סדנת הורות לאימהות יחידניות בקרית טבעון
8 מפגשים, מתחיל 6.9.19, 9:00-11:00

"תיאטרון עדות" גם בקרית טבעון

9/10/2016
לוגו תאטרון עדות (הגדל)

"תיאטרון עדות" - מפגש בין דורי לתיעוד השואה גם בקרית טבעון

 

את ההפקה יובילו  השחקנים עזרא ועירית דגן. אנו מזמינים שורדי שואה ובני נוער תלמידי חטיבת הביניים מקרית טבעון, לקחת חלק בפרויקט החשוב

 

"תיאטרון עדות" מגיע השנה לקרית טבעון ובמסגרתו תועלה הפקה מכובדת המבוססת על תיעוד השואה באמצעות מפגשים בין דוריים - בין ניצולי שואה תושבי הקריה ובני נוער תלמידי חטיבת הביניים מקרית טבעון. הפרויקט אשר החל בשנת 2003 מגיע לקרית טבעון הודות לשיתוף הפעולה עם המחלקה לשירותים חברתיים ומחלקת החינוך ברשות.
הפרויקט הוא מיסודו של ארגון ג'וינט ישראל - אשל, בהובלתם של השחקנים עזרא ועירית דגן. התהליך יכלול איתור ניצולי שואה מחד ובני נוער מאידך המתאימים לקחת חלק בפרויקט. הקבוצה שתגובש תיפגש פעם בשבוע בחטיבת הביניים ליצירה דינמית משותפת לקראת שלב הפקת האירוע, המהווה את שיא התהליך.  הפעילות המשותפת בין הניצולים ובני הנוער תמשך לאורך כל השנה ולכל אורך הדרך יקבלו המשתתפים ליווי צמוד של פסיכולוגית קלינית המסייעת בעיבודו של התהליך.
שלב ההפקה הוא אירוע חוויתי – חינוכי- תרבותי,  שמטרתו להביא לידי ביטוי באופן מרבי את הסיפור האישי. במהלך הפעילות התלמידים שותפים לסיפורי ההישרדות ומתנסים בטכניקות פסיכודרמטיות מגוונות.
במרוצת השנים שימש הפרויקט מקור ידע להנחלת השואה לבני נוער בצורה מיוחדת וחווייתית, הניצולים מספרים על תחושת ביטחון, חידוד החושים ופתיחות. האירוע כולו מציע לקהל הצעיר והמבוגר חוויה מרגשת בעלת ערכים חינוכיים ותרבותיים.
יש לציין כי הפקות דומות התקיימו  כבר בכחמישים יישובים ברחבי הארץ.

 

שורדי שואה אשר מעוניינים לקחת חלק או לקבל פרטים על התכנית מוזמנים ליצור קשר  עם צוות המחלקה לשירותים חברתיים במועצה - המדור לאזרחים ותיקים: יעל רום, עינת רווה או תמר לוי- אלוני בטלפון 04-9539254 , 9539259, או במייל einat@kiryat-tivon.muni.il.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד