מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:04   14/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

מפגש המשך עם ד"ר עידן פורת על העתיד התחבורתי של טבעון

00:00

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

פסטיבלים חובקי עולם

מרצה: יואל שתרוג.10:30

הצגה - אריה הספרייה

17:00

סרט: רק האמיצים ONLY THE BRAVE

20:30

מועדון הסורופטימיסט העניק 8 מלגות

20/01/2016
מועדון הסורופטימיסט העניק 8 מלגות (הגדל)

מועדון הסורופטימיסט העניק 8 מלגות לבנות הקריה 


עמית אפרתי: "נשות ארגון הסורופטימיסט יושבות בארץ ישראל ובמעשיהן תורמות לחינוך ולימוד. משכך, תרומתן לחברה כפולה ומשולשת ועל כך הערכתי הרבה אליהן" 

 

 

טקס חלוקת המלגות של ארגון הסורופטימיסט נערך בשבוע שעבר בחדר הישיבות במועצה המקומית קרית טבעון. האירוע המכובד היה בהשתתפות הנשיאה מיכל גבריאלי,  חבר המועצה עמית אפרתי, חברות הארגון, הסטודנטיות מקבלות המלגות ומשפחותיהן. כמיטב המסורת, מחלקות נשות האיגוד בקרית טבעון מלגות לימודים מכובדות לסטודנטיות בנות הקריה, השנה חולקו 8 מלגות בסך 2,500₪ כל אחת.
מועדון הסורופטימיסט הוא ארגון בין לאומי
  א-פוליטי, נוסד בשנת 1921 בארה"ב ומטרתו לחזק יכולתן  של נשים בחברה, כאשר עיקר הפעילות היא בנושאי איכות הסביבה, חינוך ובריאות.
נשיאת המועדון מיכל גבריאלי סיפרה כי המלגות מיועדות להקניית מקצוע לנשים והן ניתנות  לבוגרות שסיימו לפחות שנת לימוד אחת,  לאחר שהוכיחו רצינות והתמדה בלימודים. הכסף שנתרם לצורך המלגות נאסף מדי שנה ביריד הספרים המשומשים המתקיים במרכז הקריה, בתמיכה טכנית של המועצה, הבונה את השולחנות ועוזרת בשינוע הספרים. היריד נמשך 4 ימים ומקבלות המלגות משנים קודמות מתגייסות לעזרת חברות המועדון.
 

גבריאלי, שגם הנחתה את הטקס, ברכה את הזוכות  ואמרה: "השכלה היא ערך שילווה אתכן כל החיים, הידיעה שאנו תורמות לכך מדרבנת אותנו להמשיך בעמלנו. אקט זה של נתינה לזולת יש לו כוח מניע בפני עצמו, כל אחת יכולה לעשות ולו במעט, בסביבה המיידית שלה, מעשה קטן של חסד וטוב ובכך לתרום תרומה גדולה לאחרים ולעצמה." 

עמית אפרתי: "הישיבה בארץ ישראל נקבעה כשקולה כנגד כל המצוות כולן. כך גם החינוך והלימוד. חובת החינוך אינה רק על פרטים אלא על הקהילה כולה. הקהילה היא גם זו אשר קוצרת את הפירות מחינוך בניה ובנותיה והיא זאת הנושאת על גבה את תוצאות העדר החינוך. נשות ארגון הסורופטימיסט יושבות בארץ ישראל ובמעשיהן תורמות לחינוך ולימוד. משכך, תרומתן לחברה כפולה ומשולשת ועל כך הערכתי הרבה אליהן". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד