מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
10:29   12/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

מועדון חברה - הרצאה של אבישי הדרי - הסכמים לגבולות המזרח התיכון

10:00

מועדון קריאה עם קובי מידן

ז'ורז' ברסאנס: טרובדור 19:30

הסתיים בהצלחה יריד הספרים המשומשים

29/10/2015
הסתיים בהצלחה יריד הספרים המשומשים (הגדל)

הסתיים בהצלחה יריד הספרים המשומשים שערך מועדון הסורופטימיסט טבעון 

יו"ר המועדון: "זה היה אי של שפיות בים של כעס ורוע" 

 ההכנסות יוקדשו בעיקרן, להענקת מלגות לסטודנטיות בנות טבעון 

 

במשך ארבעה ימים (ג' עד ו') בשבוע שעבר, אכלס את רחבת מרכז  הקריה, יריד הספרים המשומשים המסורתי (ה- 32 במספר!) שקיים סניף טבעון של מועדון הסורופטימיסט. 

רבים מתושבי הקריה והסביבה בכל הגילאים, בודדים ומשפחות, פקדו את היריד וסבבו בין דוכניו שהציעו למכירה כ- 20,000 ספרים במגוון שפות ותחומים, במחירים סמליים בלבד. 

בשעות הערב של שניים מימי היריד הופיעו במקום שני הרכבים מוזיקליים נפלאים שתרמו אף הם לאווירה הקהילתית, השמחה והתרבותית שאפיינה את היריד. 

מיכל גבריאלי, יו"ר סניף הסורופטימיסט בטבעון: "היריד היה אי של שפיות בתוך ים של כעס ורוע הסובב אותנו בימים אלה. אנשים ומשפחות באו, הסתובבו, ישבו לקרוא, נהנו  וקנו.  האווירה הייתה נפלאה ועל כך גאוותנו.  בנוסף לכך, גייסנו סכום נאה למרות שהספרים נמכרו במחירים של 5 ו-10 שקלים בלבד.  תודתנו נתונה  למועצה ועובדיה על האבטחה היעילה והלא מעיקה שסיפקו ועל הסיוע הרב בהקמה ובפירוק". 

ראש המועצה, דוד אריאלי, שביקר ביריד ביום ה' בבוקר ובירך את הפעילות: "אני גאה ומברך על קיומו של היריד המסורתי הזה שיש בו עידוד אהבת הקריאה והקניית ערך של מחזור ושימור ספרים ישנים במקום השלכתם.  כל זאת בנוסך לתוצאה הסופית המלבבת המאפשרת הענקת מלגות לנשים צעירות המבקשות ללמוד". 

הכנסות היריד תוקדשנה בעיקרן להענקת מספר מלגות לסטודנטיות בנות הקריה הלומדות בשנה שניה, בעיקר מקצועות שהם לתועלת הציבור.  כמו כן, שותף הסניף בפרויקטים ארציים ומקומיים בתחומי הסיוע והטיפוח של אוכלוסיות חלשות: נשים, ילדים ובמקרים מסוימים - גם גברים.  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד