מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:50   21/9/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית
19/09/2019
ישיבת מליאת המועצה
יום ראשון | 22.9.2019 | 19:00
11/09/2019
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
11/09/2019
גם אתם יכולים לעזור
בקשה לתרומה ולסיוע בחלוקת סלי מזון למשפחות - ראש השנה תש"ף
3/09/2019
מתנדבי ומתנדבות קרית טבעון
להרשמה לטיול היכנסו!
28/08/2019
גשר הולכי הרגל ברמת טבעון יפורק-
המועצה החלה הליך אשר יביא לפירוקו של גשר הולכי הרגל המחבר בין רמת טבעון א' ו-ב'

מגן שר הרווחה למתנדב הוענק לחדווה בן-חמו

22/10/2015
מגן שר הרווחה למתנדב הוענק לחדווה בן-חמו (הגדל)

מגן שר הרווחה למתנדב הוענק למתנדבת, תושבת קרית-טבעון, חדווה בן-חמו 

 

רבקה גרפינקל: "אנו גאים בכך שמתוכנו צמחה מתנדבת כל כך ערכית ומשקיענית ומקווים שזכייתה במגן שר הרווחה תאיר את הדרך למתנדבים נוספים ולהמשך העשייה המבורכת בתחום" 

 

מגן שר הרווחה למתנדב הוענק בשבוע שעבר לחדווה בן-חמו - מתנדבת מזה שנים בקרית טבעון, במסגרת טקס למתנדבים שנערך במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב. 

כיבדו את חדווה והגיעו לטקס: בני משפחתה, חבריה לעמותת "מעומק הלב", מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, רבקה גרפינקל ורכזות היחידה לקהילה ומתנדבים במועצה, עינת רווה ואילנית רף (המצויה בימים אלה בחופשת לידה).  כמו-כן, הגיעו משתתפות בית הקפה, אותו מרכזת בן-חמו.  

בתחילת דרכה ההתנדבותית חדווה בן-חמו, לקחה חלק פעיל ומסור בתוכנית הקן שם ליוותה משפחות באופן אישי ומעמיק. לפני מספר שנים חדווה לקחה על עצמה את ריכוז בית הקפה לנשים אשר פועל מדי שבוע במקלט פיש. בעבודה מקצועית ומלאת אנושיות ואהבה, חדווה מילאה את בית הקפה בנשים מרחבי הקריה. בית הקפה מיקם את עצמו כמקום מעצים בו המשתתפות לוקחות אחריות על תכנים וכמקום חברתי של בילוי משותף ו"אוורור" מהעיסוקים היום-יומיים. בית הקפה מופעל בתמיכת המחלקה לשירותים חברתיים ובליווי היחידה לקהילה והתנדבות ברשות המקומית, דרך עמותת "מעומק הלב".  

טקס מגן שר הרווחה מוענק למתנדבים מצטיינים מדי שנה ובכל שנה ועדה ייעודית מחליטה על מספר מתנדבים ומציינים את פועלם ותרומתם.  

גרפינקל: "אנו רואים את פועלה של חדווה, את ההשקעה ואת המאמץ לטובת בית הקפה, אנו גאים בכך שמתוכנו צמחה מתנדבת כל כך ערכית ומשקיענית ומקווים שזכייתה במגן שר הרווחה תאיר את הדרך למתנדבים נוספים ולהמשך העשייה המבורכת בתחום". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד