מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:22   26/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

שעת סיפור: הילד שהחזיר את החיוך לנסיכה

17:00

סרט: פלא Wonder

18:00

סרט: פלא Wonder

20:15

האגודה למלחמה בסרטן פותחת סניף

2/07/2015
האגודה למלחמה בסרטן פותחת סניף (הגדל)

האגודה למלחמה בסרטן פותחת סניף בקרית טבעון

את הבית החדש - בדגניות 12 - הקצה לאגודה מנהל רשת המתנ"סים דרור גרינבלום שברך את הצוות ואיחל לו הצלחה

סניף של האגודה למלחמה בסרטן נחנך בשבוע שעבר במתנ"ס דגניות השייך לרשת המתנ"סים בקרית טבעון. כיבדו את האירוע: מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים במועצה רבקה גרפינקל, ראש תחום קהילה והתנדבות אילנית רף, מנהל רשת המתנ"סים ביישוב דרור גרינבלום, מנהלת סניף האגודה במחוז חיפה עליזה שולצר, עו"ס של האגודה אריאלה ליטביץ ומתנדבי הסניף.
האגודה למלחמה בסרטן נוסדה בשנת 1952 במטרה להקטין את התחלואה והתמותה ממחלת הסרטן ולשפר את איכות חיי החולים. האגודה הינה מוסד ללא כוונות רווח הפועלת הודות לתרומות הציבור וללא כל מימון מתקציב של משרד ממשלתי כלשהו.
הנוכחים באירוע היו נרגשים מאד לרגל חנוכת הסניף החדש ושמחו כי עתה יש כתובת עבור חולים ומחלימים.
רבקה גרפינקל: "ראש המועצה דוד אריאלי שולח את ברכתו על הקמת הסניף ומאחל למתנדבים הצלחה ושפע של פעילות פורייה. אנחנו מאמינים כי הסניף החדש יהיה כתובת ובית וייתן מענה לצרכי הקהילה. תודה גדולה לכל מי שתרם וסייע לקידום הנושא".
דרור גרינבלום: "מאחל לכם הצלחה במקום החדש, אנחנו ברשת המתנ"סים שמחנו לעזור ונשמח להמשיך לסייע כמיטב יכולתנו. מאחל לכולנו שהסניף יהיה מבורך ומוצלח."
אילנית רף: "זה משמעותי ביותר שלאגודה יש כתובת, טלפון ואתר אינטרנט. מקום בו יכולים המתמודדים עם הסרטן לקבל תמיכה ואוזן קשבת ולא פחות חשוב הדרכה כיצד עליהם לפעול על מנת לממש את זכויותיהם".
עליזה שולצר: "תודה לדרור שפתח לנו את הדלת ונתן לנו הזדמנות לסייע לחולים, למחלימים ובני המשפחות בקהילה, לאילנית היקרה על הובלת התהליך מול הרשות, לאורי בנגר שפורש ולאילנה שמואלי שתחליף אותו בתפקיד יו"ר האגודה. אנו מאחלים לכולנו המשך עשייה ברוכה ומשמעותית ושנצליח להביא אור לאלה שזקוקים לסיוע שלנו ועל הדרך לקדם יוזמות חשובות למודעות וגילוי מוקדם שמצילים חיים".

שעות קבלה: יום שני 10:00-12:00 ויום רביעי 16:00-18:00. טלפון במשרד: 04-9038111

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד